פרויקטים בינלאומיים

תלמידים צריכים כישורי למידה מרחוק בשביל מקומות העבודה של מחר (דה מרקר) לנגד עינינו העולם הגלובלי עובר מהפכה דיגיטלית. המבחנים המרובים בדקדוק, ההכתבות ושינון אוצר מילים של בית הספר לא נותנים מענה הולם ללימוד הפרקטי והאותנטי של השפה האנגלית, המחייבת יכולת מעשית לפתח שיחה ברמה טובה באנגלית ולעבוד בשיתוף פעולה עם תלמדים מחו"ל ולהשתמש באופן אותנטי בשפה האנגלית במגוון דרכים. המומחיות שלנו ושיטת הלימוד שפיתחנו שהנה ייחודית מסוגה בארץ תעניק לילדכם את היכולת והכלים הפרקטיים הנדרשים לקראת עתידם. 18 שנים שאנו נמצאים בקשר רציף עם עשרות מורים מרחבי העולם, בעיקר מארה"ב. יחד איתם  אנו יוצרים מרחב למידה אותנטי, המשלב את השפה הטכנולוגית. במהלך השנה נלמד יחד עם חברנו מארה"ב לכתוב בלוג אישי, נשלח ונקבל גלויות, נערוך תחרויות כישרונות צעירים, נלמד על החגים, התחביבים ושעות הפנאי של חברנו, נכנס לחדרי בריחה וירטואליים ונבקר במוזיאונים ובגני חיות במרחב הווירטואלי. כל הכלים הללו שילדכם ירכשו בחוג שלנו יעניקו להם בטחון ויכולת משמעותית ליישם את השפה האנגלית בהמשך לימודיהם הגבוהים באקדמיה ובתעסוקה.  


שיחות עם תלמידים מארהב , לימוד אנגלית לילדים

שיחות עם תלמידים מארה"ב

אנו משוחחים באופן קבוע עם תלמידים ממדינות רבות ברחבי ארה"ב בנושאים מגוונים כמו ספורט, משחקים, סרטים, חיות מחמד, חגים ומאפיינים של התרבות במדינה בה הם חיים. באמצעות השיחות האותנטיות אנו לומדים באופן מעשי לדבר באנגלית. השיחות מעניקות במה אישית לכל תלמיד להביע את עצמו ותורמות משמעותית לביטחון של התלמידים לדבר באנגלית ולהעשיר את הידע התרבותי שלהם.

הכלל הבסיסי שכל עובד בחברת היי טק יודע, לימוד אנגלית לילדים

הכלל הבסיסי שכל עובד בחברת היי טק יודע

כל עובד בחברת היי טק יודע שהכלל הבסיסי וההכרחי לעבודתו מול קולגות בחו"ל, היא יכולת ביטוי גבוהה ואותנטית בשפה האנגלית, היכולת להציג רעיון או דעה או אפילו לספר על עצמך היא כלי הכרחי ליצירת תקשורת. אנו מלמדים את התלמידים שלנו כיצד לבטא את עצמם בצורה חופשית ואותנטית ולא רק לכתוב פרטים "יבשים" על מקום מוגרים ומשפחה וגם להגיב למענה שהם מקבלים מחברים בחו"ל. בתמונה: התלמידה גל מספרת על מוזיאון ת"א.

מכינים מצגות יחד עם תלמידים מארהב לימוד אנגלית לילדים

מכינים מצגות יחד עם תלמידים מארה"ב

התלמידים שלנו לומדים להכין יחד עם התלמידים בארה"ב מצגות במגוון נושאים כגון: עונות השנה, מאכלים אהובים, חגים בעולם, השכונה והרחוב שלי, חיות לאומיות וכל נושא מעולמם. המצגות הן אמצעי חשוב לעבודה קבוצתית וחשיבה משותפת ומהוות כלי עזר חשוב לרכישת אוצר מילים עשיר וכתיבה נכונה של טקסט. המשוב המידי שמתקבל מהחברים בארה"ב מחזק את בטוחנם של הילדים ותורם למוטיבציה שלהם בלימוד השפה האנגלית.

פרויקט חבר לעט Pen Pal לימוד אנגלית לילדים

פרויקט חבר לעט Pen Pal

זוכרים שבילדותנו כתבנו גלויות לחברים בחו"ל וציפינו בקוצר רוח לקבל מכתב בתיבת הדואר? נדבך חשוב בלימוד ושימוש בשפה האנגלית הוא היכולת להתבטא בכתב. התלמידים שלנו כותבים מכתבים לילדים בני גילם בארה"ב ומקבלים תגובות אותנטיות. המכתבים שהילדים מקבלים מאוד מרגשים אותם, חברויות אמיתיות נוצרות והמוטיבציה של התלמידים ללמוד את השפה האנגלית עולה משמעותית. בתמונה: תלמידים מניו המפשייר

VR המרחב הווירטואלי, לימוד אנגלית לילדים

VR המרחב הווירטואלי

העולם פתוח בפנינו. בקליק קצר מהמחשב נצא לטיולים ברחבי העולם, נבקר בגני חיות, נקנה בגדים בחנות, נזמין גלידה בכיכר טרפלגר בלונדון, נבקר בשווקים ידועים ונכנס לחדרי בריחה וירטואליים. הלימוד במרחב הווירטואלי מרתק את הילדים ומדבר לעולמם הטכנולוגי. אנו רותמים את הסקרנות הטבעית שלהם ואת השפה הטכנולוגית כדי להעשיר את אוצר המילים, להשתמש בכללי הדקדוק ובעיקר ליהנות משיטת לימוד מרתקת ומהנה.

בלוג משותף עם תלמידים דוברי אנגלית לימוד אנגלית לילדים

בלוג משותף עם תלמידים דוברי אנגלית

מי מאתנו לא כותב ברשתות החברתיות? שולח ברכה לחבר/ה או קרוב משפחה בחו"ל או מזמין מלון ומתכתב עם המארח? לימוד של כתיבה מעשית באנגלית הכרחית לחיים. הבלוג הוא כלי עזר מצוין למיומנות בכתיבה. אנו מתכתבים בבלוג עם תלמידים ממדינות רבות, כותבים על נושאים הקרובים לעולמם של הילדים, מקבלים מידע עשיר על תרבויות רחוקות ונפתחים לעולם הגדול.

משחקים וחידונים בין מדינות, לימוד אנגלית לילדים

משחקים וחידונים בין מדינות

"הלימוד היעיל ביותר הוא לתת לילד לשחק בדברים נפלאים" את המשפט הזה אמר אפלטון לפני 2,500 שנים והוא כמובן תקף גם לגבי התלמידים היום שנהנים לשחק ולהתחרות. בתמונה שלפניכם חידון קהוט ששיחקנו מול תלמידים מדרום קוריאה. נציגים מחברת KAHOOT העולמית שייצרו את משחק החידונים הפופולרי בעולם, נוהגים להשתתף מידי פעם בשעורים שלנו מאחר והיינו הראשונים בעולם ששיחקו בו בתחרות בין מדינות.

התלמידים שלנו כותבים גלויות שנה טובה, לימוד אנגלית לילדים

התלמידים שלנו כותבים גלויות שנה טובה

חברות אמיצה נרקמה בינינו לחברים בארה"ב. נוגה מיבנה כותבת לליאן מניו המפשייר שנה טובה ומאחלת לה שתקבל משחק חדש. מה יותר מרגש מזה? כשהתלמידים שלנו יגדלו הם יזכרו בגעגוע בימים שהם יצרו חברויות מעבר לים. החברים שלנו מניו יורק, אוהיו, ניו המפשייר, אילנוי וקליפורניה, הם לא סיפור מחוברת עבודה באנגלית או ציור שמתאר מילים, הם מתעניינים במוסיקה, סרטים, משחקי מחשב וחיות מחמד. איזו דרך נפלאה ללמוד אנגלית!