פרוייקטים בינלאומיים

פרוייקטים בינלאומיים

אנו מביאים את העולם אליכם הביתה !

חלק משמעותי בתכנית הלימוד שלנו מבוססת על דיבור ויישום השפה האנגלית עם תלמידים דוברי אנגלית מרחבי העולם!

התלמידים שלנו זוכים לשוחח בצורה אותנטית על מגוון נושאים מעולמם, עם ילדים דוברי אנגלית ביותר מ 90 מדינות ברחבי העולם מאוסטרליה ועד ברזיל, להכיר תרבויות אחרות, לכתוב בלוג אישי, לקבל מכתבים ולהשתתף בחידונים ובפעילויות מאתגרות, אשר מעניקות להם יתרון משמעותי בלימוד השפה, במה אישית ובטחון ביצירת תקשורת באנגלית.

הכרה בינלאומית: בשנת 2017 זכינו להכרה בינ"ל מבלוג אמריקאי חשוב אליו מנויים אלפי מורים מארה"ב ומרחבי העולם.

הבלוג שפרסם את השיעור שלנו כ"שיעור השבוע" קבע כי שיטת הלימוד שפיתחנו בנושא present simple עומדת בסטנדרטים של הארגון הבינ"ל לקידום הטכנולוגיה בחינוך  International Society for Technology in Education וכי שיטת הלימוד שלנו "יוצרת הזדמנות אותנטית ללמידת השפה האנגלית". 

השיעור שפיתחנו נערך בסגנון "חדר בריחה" בו התלמידים "מטיילים" ברחוב באירופה או בכל מדינה אחרת על פני הגלובוס. במהלך הטיול התלמידים נחשפים למשימות שונות שצצות מולם ברחוב ועליהם לפתוח מנעולים ולהשיב על שאלות שונות בנושא present simple שאותם שואלים תלמידים מארה"ב ומקנדה.

לצפייה בפרסום השיעור שלנו בקרב המורים מרחבי העולם -  לחצו כאן 

שיחות אונליין עם תלמידים דוברי אנגלית
שיחות אונליין עם תלמידים דוברי אנגלית: תלמידנו משוחחים על נושאים משותפים שמעניינים אותם עם חברים מכל העולם בנושאים כמו ספורט, משחקים, סרטים, חיות מחמד. באמצעות השיחות אנו לומדים על חייהם של ילדים במקומות שונים בעולם, על תרבויות ומנהיגים אחרים. השיחות תורמות משמעותית להעשרת הידע השפתי והתרבותי בשפה האנגלית ומעניקות במה אישית לכל תלמיד להתבטא ולצבור ביטחון ביכולתו לדבר אנגלית.
פרויקט חבר לעט Pen Pal
חברות מופלאה נוצרת עם חברנו שמעבר לים באמצעות הבלוג והשיחות. החברות הובילה לכתיבת גלויות באנגלית, אותם אנו שולחים לארה"ב וכל תלמיד ישראלי מקבל לביתו גלויה מחבר אמריקאי. בגלויות כל תלמיד כותב על מקום שאותו הוא אוהב במדינתו ומעלה תמונה של המקום. קבלת הגלויה עם התמונה מהווה סיום מרגש לשנה של תקשורת נפלאה באנגלית.
לימוד עם VR
האנגלית היא שפה חיה ואנו חיים ולומדים אותה גם מהכסא בבית ובאמצעות VR נצא לטיולים בטבע, נבקר בגן חיות, נסקור בגדים בחנות, נזמין גלידה בדוכן גלידה ונבקר בשווקים בעולם ואלה הם רק חלק קטן מהפעילויות אותם נחווה בשיעור. כדי ללמוד אוצר מילים ולומר משפטים, אנו יוצאים לחקור את העולם. הסקרנות והעניין גורמים לילדים להשתתף ולרצות לומר משפטים באנגלית.
בלוג משותף עם תלמידים דוברי אנגלית
כדי לעודד כתיבה באנגלית, אנו עורכים בלוג משותף עם חברים מארה"ב וקנדה. התלמידים כותבים על אוכל, תחביבים ומוסיקה. הכתיבה מעצימה ומעשירה את תהליך הלימוד ומעודדת את התלמידים להעלות על הכתב את רעיונותיהם ומחשבותיהם.
משחקים וחידונים בין מדינות
אנו רותמים את הרצון הטבעי של הילדים למשחק ולחידונים שאנו עורכים אונליין עם חברים מחו"ל. משחקים וחידונים אלה תורמים משמעותית ללימוד השפה בצורה אותנטית וטבעית.


Artvision | Truppo Platform