אודות

כך אכין את ילדכם לקראת אתגרי העולם הגלובלי

הורים יקרים נעים מאוד, שמי גלי לב ארי.

לפני 28 שנים כשסיימתי את לימודי הארכיטקטורה בטכניון הבנתי שעליי להניח בצד את המודלים והשרטוטים, לטובת הגשמת הייעוד שהיה טבוע בי מאז ומעולם והוא הדרכה ולימוד של קבוצות ילדים, עוד מתקופת השירות בצה"ל כקצינת חינוך בפרויקט נערי רפול.

ראיתי ביכולת שלי להגיע לחוזקותיו של כל תלמיד/ה כשליחות.

הקמתי קבוצות למידה וחוגי אנגלית, סדנאות וקייטנות בבתי ספר ברחבי גוש דן, בעיקר בחולון ובתל אביב והבאתי איתי היבטים מעולם היצירה, האמנות והטכנולוגיה שהעשירו את חווית הלמידה באנגלית בצורת לימוד מרתקת שלא הייתה מוכרת לתלמידים ולמערכת החינוך.

עם השנים החוגים התרחבו לעשרות בתי ספר. הכשרתי מורים ויחד איתם לימדתי אלפי תלמידים, במקביל הנחתי קבוצות מורים לאנגלית בארץ ובחו"ל וערכתי פרויקטים מיוחדים במגוון מסגרות.  

השפה האנגלית היא שפה חיה ואני מלמדת אותה בהקשר תרבותי, טכנולוגי ואותנטי מתוך הבנה שהעולם הגלובלי מחייב שליטה מלאה בשפה האנגלית.

הניסיון שצברתי ב לימוד אנגלית לילדים מוכיח שרכישת שפה לילדים מגיעה באמצעות משחק, תנועה ושירה ולא באמצעות מילוי חוברות, דפי עבודה ושינון אוצר מילים שנעשה בהם שימוש אך ורק לצורך בחינה בבית הספר, במנותק מהתנסות מעשית ואותנטית עם דוברי השפה האנגלית.

לכן שיטת לימוד אנגלית לילדים אונליין שפיתחתי מבוססת בראש ובראשונה על הבנת עולמם של הילדים, הסקרנות הטבעית שלהם, הרצון שלהם לשחק ולשיר ולקבל במה. אני רותמת את השפה הטכנולוגית שאליה הילדים נולדו ומוסיפה את הערכים האומנותיים והתרבותיים של השפה האנגלית ויחד יוצרת עבורם תהליך למידה מרתק ומסקרן.

אנו לומדים שירים של הביטלס, קווין, להקת אבבא, אלטון ג'ון. צופים בקטעים מסרטי קולנוע ותוכניות נוסטלגיות של הטלוויזיה החינוכית (זוכרים את החנות של מיסטר קשטן?) יוצאים לסיורים וירטואלי בשווקים, במוזיאונים ובגני חיות ברחבי העולם, קוראים שלטים ברחובות לונדון, מזמינים גלידה בכיכר טרפלגר ולומדים אוצר מילים רחב באמצעות התבוננות ביצירות אמנות של ציירים קלאסיים. 

לאורך השנים קיימנו מאות שיחות אונליין עם כיתות מ 90 מדינות ברחבי העולם מניו זילנד ועד אוסטרליה, למדנו על תרבויות מגוונות ותלמידנו הפכו לשגרירים צעירים של ישראל (ראו מכתבה המרגש של המורה מיפן) זכינו להכרה בינלאומית ולתעודות הוקרה רבות בין השאר מחברת מיקרוסופט העולמית.

כיום אני נמצאת בקשר פורה עם עשרות מורים ברחבי העולם, בעיקר בארה"ב ומנחה מורים בארץ.

העולם משתנה לנגד עינינו וכדי להצליח באתגרי העולם הגלובלי התלמידים חייבים שליטה מלאה בשפה האנגלית בשילוב ידע וכלים דיגיטליים. בשנת 2020 עברנו ללימוד באונליין המשלב שיחות אותנטיות עם תלמידים מ 15 מדינות שונות ברחבי ארה"ב. יחד אנו מתכתבים, חוקרים ולומדים מגוון נושאים, על התרבות, החגים, התחביבים וחיי הפנאי. התלמידים שלנו לומדים לכתוב בלוג אישי, להציג ולבטא את עצמם באנגלית ולקבל במה חשובה שמעניקה להם בטחון וכלים מעשיים בדרכם לרכישת השפה שתפתח עבורם דלתות בחייהם האקדמיים והתעסוקתיים.

אני מרגישה ברת מזל שיש לי את הזכות לגרום לאלפי ילדים ברחבי הארץ לאהוב את השפה האנגלית. אני עושה זאת בשמחה ובאהבה ואשמח מאוד להכיר את ילדכם/ ילדתכם ולסחוף אותם באהבתי לשפה האנגלית. 


לימוד אנגלית לילדים אודות גלי לב ארי

לימוד אנגלית לילדים הסבר אודות גלי לב ארי

אני מרגישה ברת מזל

שיש לי את הזכות לגרום לאלפי ילדים ברחבי הארץ לאהוב את השפה האנגלית. אני עושה זאת בשמחה ובאהבה. כל שיעור הוא הפקה של ממש! התלמידים נחשפים אל העולם הרחב ואל העושר התרבותי של השפה האנגלית, צופים בקטעים מסרטי קולנוע ותוכניות אירוח משעשעות, שומעים את הביטלס, קווין, אלטון ג'ון, משחקים במשחקים אינטראקטיביים, יוצאים לסיורים וירטואליים במוזיאונים, גני חיות ושווקים תוססים, כותבים בלוג אישי, שולחים גלויות ומשוחחים בשיחות אותנטיות עם ילדים מארה"ב שמעצימות את התלמידים ומעניקות להם בטחון רב לדבר באנגלית.