לימוד אנגלית לילדים

בואו לדבר אנגלית עם תלמידים מארה"ב

וקבלו כלים שיכינו את ילדכם לעולם הגלובלי

העתיד של ילדך בקבלתו לפקולטות יוקרתיות והצלחתו באתגרי העולם הגלובלי, תלוי בשליטה מלאה בשפה האנגלית. הורים רבים כבר יודעים שלימודי האנגלית בבתי הספר בישראל שמבוססים על הכתבות, שינון אוצר מילים וכללי הדקדוק לא יקדמו את ילדיהם, אלא רק למידה מעשית ואותנטית של השפה האנגלית.

לימוד אנגלית לילדים ילד חכם שלמד אצלנו

שיחות אונליין עם ילדים מארה"ב

למידה חווייתית ואותנטית שמעצימה את הילדים

שיטת הלימוד הייחודית והחווייתית שפיתחנו במשך 28 השנים שבהם לימדנו אלפי תלמידים בעשרות בתי ספר בתל אביב, בחולון ובקייטנת האוניברסיטה בת"א, משלבת חדשנות טכנולוגית ושיחות אונליין עם ילדים מרחבי ארה"ב, שמעניקים לתלמידים לימוד פרקטי ואותנטי של השפה האנגלית כשפה חיה בה נעשה שימוש יום יומי.
לימוד אנגלית לילדים ילדה חכמה שלמדה אצלנו

מה הייחוד של החוג שלנו ומה ילדך יקבל?

לפני 20 שנים יצרנו מיזם משותף עם עשרות מורים ותלמידים ממדינות רבות ברחבי ארה"ב שאיתם אנו מדברים, מבצעים משימות ומצגות משותפות, שולחים גלויות, עורכים תחרויות וחידונים ולומדים זה על תרבותו של זה. הלמידה המשותפת והאותנטית מרחיבה את האופקים והלב, יוצרת חברויות ומעלה את המוטיבציה לדבר באנגלית.

לימוד אנגלית לילדים מה הייחוד של החוג שלנו?

כל שיעור בחוג הוא הפקה של ממש!

התלמידים נחשפים אל העולם הרחב ואל העושר התרבותי של השפה האנגלית, צופים בקטעים מסרטי קולנוע ותוכניות אירוח משעשעות, שומעים ולומדים שירים של הביטלס, קייט בוש, אלטון ג'ון ורבים אחרים, משחקים במשחקים אינטראקטיביים, יוצאים לסיורים וירטואליים במוזיאונים בגני חיות ושווקים תוססים, כותבים בלוג אישי, יוצרים מצגות ודמויות קומיקס, נכנסים לחדרי בריחה וירטואליים ומשוחחים עם ילדים מארה"ב וכך מקבלים במה אישית שמעצימה אותם ומעניקה להם ידע ובטחון רב לדבר באנגלית.
לימוד אנגלית לילדים כל שיעור הוא הפקה

לימוד אנגלית לילדים גלי לב ארי דף נחיתה

כך תכינו את ילדכם לקראת אתגרי העולם הגלובלי

העולם עובר מהפכה דיגיטלית. המבחנים, ההכתבות, ותרגול כללי הדקדוק בבית הספר עוסקים בחוקיות השפה ולא בפיתוח חשיבה עצמאית ויכולת לפתח שיחה ברמה טובה. במשרד החינוך כבר מודים בפה מלא שתוכנית הלימודים אינה מותאמת לאתגרי העולם הגלובלי. המומחיות שלנו שהנה ייחודית מסוגה בארץ תעניק לילדכם את הכלים הפרקטיים בשיחות אותנטיות עם תלמידים מרחבי ארה"ב, יחד נכין איתם מצגות, נשלח ונקבל מהם מכתבים וגלויות, נבקר במוזיאונים ובגני חיות, נערוך "שופינג" בחנויות וירטואליים בלונדון ובדרך זו ילדכם יקבלו עושר תרבותי של השפה האנגלית, ילמדו לדבר מול קבוצה וירכשו כלים מעשיים הכרחיים לקראת עתידם האקדמי והתעסוקתי. בנוסף לחוג אנו מדריכים מורים בארץ ובארה"ב בשיטות לימוד מתקדמות בהוראת האנגלית.
 
 

 • בכפתורי ההרשמה שמצד ימין ניתן להירשם לשיעור ניסיון בעלות של 29 ש"ח ולחוות את אופן הלמידה. בכפתור הנוסף נרשמים לחוג מחכים לראותכם!


 • החוג מיועד לתלמידי כיתות א'- ו' בכל רמות הלימוד. החוג נערך באונליין בקבוצות, לפי רמה לימודית אחידה שאותה אנו בודקים תחילה בשיעור הניסיון, לעיתים אנו מעבירים תלמידים לקבוצות המתאימות להם לפי קצב ההתקדמות. תכנית הלימודים עשירה ומגוונת ונבנתה לאור ניסיון עשיר של 28 שנות לימוד אנגלית לילדים. התוכנית משלבת לימוד עיוני ומעשי בשיחות עם תלמידים מארה"ב, למידע על תכנית הלימודים לפי כיתות אנו מזמינים אתכם להקיש על הכיתה המתאימה של ילדכם שנמצאת בעמודה הראשית בדף הבית. 

 • בוודאי! אנו מלמדים את הילדים בכל רמות הלימוד, גם ילדים שאין להם ידע מוקדם מצליחים ללמוד היטב! החל מכיתה א' אנו מלמדים את הילדים לומר משפט קצר באנגלית בשיחה עם חבר/ה מארה"ב כאשר גלי נמצאת בשיחה ומתווכת בין הילדים והמורה. בדרך זו נבנית למעשה למידה שמעניקה לילדים יכולת, ידע ובטחון לדבר באנגלית. גם הילדים הביישנים מוצאים היטב את מקומם דווקא בזום באופן שגלי יודעת לנתב את הקשב בכיתה וזאת בשונה מכיתה פרונטלית בה יש תלמידים שלוקחים את הקשב ומביאים למצב מאתגר יותר בשיעור. ניתן להצטרף בכל שלב במהלך השנה לשיעורים ואנו נדריך אתכם כיצד ניתן להשלים חומר חסר.  

 • הכל יחסי. אלברט איינשטיין אמר שלהיות בחברת אדם אהוב במשך שעה מרגיש כמו דקה ולהיות במחיצתו של אדם לא נעים במשך דקה מרגיש כמו שעה. כשיש תוכנית לימודים מעשירה שמועברת בצורה מרתקת מנושא לנושא עם משחקים וענין וגיוון לא מרגישים איך הזמן עובר מהר, אבל כשמעתיקים מהלוח מילים להכתבה גם 10 דקות מרגישות כמו שעה. אחרי שיעור של 75 דקות התלמידים שלנו מבקשים עוד! הם לא מרגישים את הזמן החולף. הורים רבים שמצטרפים לשיעורים שלנו מוצאים זאת כזמן איכות שבועי עם ילדיהם. 

 • מרבית החוגים ללימוד אנגלית שמים למטרה עיקרית לימוד חוקים ודקדוק של השפה האנגלית במטרה להשיג ציונים טובים בהכתבות ובמבחנים. אצלנו לומדים את השפה האנגלית על כל מרכיביה כשפה חיה, יוצאים לסיורים וירטואליים במוזיאונים ובגני חיות ברחבי העולם, עושים שופינג בחנות וירטואלית בלונדון, משוחחים עם חבר מארה"ב, לומדים שירים של הביטלס, צופים בקטעים מתוכניות אירוח ועוד רשימה ארוכה של דברים מלהיבים שלא תמצאו בשיטת לימוד בבתי הספר ובחוגי אנגלית, אנו מנחים כיום מורים לאנגלית בבתי הספר והתלמידים שלנו נהנים ללמוד והם המובילים בכיתתם!   

 • כל חודש אנו לומדים נושא אחר ומגוון כגון בעלי חיים ימיים, מזון, ביגוד חורף וביגוד קיץ, גוף האדם, אני ומשפחתי, ועוד נושאים אשר אותם אנו הופכים לנושאי השיחה שלנו עם חברינו מארה"ב כאשר חברנו מספרים לנו על מאכלים אהובים או על חיות מחמד שהם מגדלים ומתפתחת שיחה מעניינת ולכן ניתן להצטרף לחוג בכל שלב במהלך השנה. התלמידים לומדים גם אותיות וקריאה ומתקדמים בחומר ואנו מקפידים לשלב תלמידים חדשים בקבוצות המתאימות להם לפי רמתם, כך שהשילוב יהיה מתאים לקבוצה, בנוסף אנו נותנים להורים המלצות תרגול באתר שלנו להשלמת פערים שתהיה מתאימה לתלמידים, לכן אנו כן ממליצים להצטרף לחוג במהלך כל השנה כי גם 75 דקות לימוד יכולות להיות עולם ומלואו.

 • הורים רבים חושבים שדווקא מורה פרטי יהיה יעיל יותר כי הוא מרוכז כולו בילד שלהם, אך ברוב המקרים אין הדבר נכון. בתקופת הילדות, בה המאפיין המרכזי של הלמידה הוא המשחק, הילדים לומדים דווקא טוב יותר בקבוצה, הם רוצים להבין את כללי המשחק ולנצח ולבטא את עצמם ודווקא הלמידה בקבוצה היא זו שמעניינת ומביאה הנאה וחדוות למידה. מורה פרטי שמבוגר בעשרות שנים מהילד מרוחק ממנו באופן טבעי, בנוסף יש גם את הרצון של המורה להציג תוצאות מדידות, כאשר בקבוצה הלמידה נעשית באופן טבעי עבור הילדים, הם מרגישים נינוחים יותר מפתחים חברויות ובל נשכח הם לומדים שפה! ושפה בהגדרתה היא שיתוף פעולה של קבוצה ולא פער דורות מול מורה פרטי שלרוב ילמד חומר לימודי חסר הנאה כגון כללי דקדוק והכתבות שמלמדים בבית הספר, דבר שגורר לא פעם תסכול מצד התלמידים.

 • כשהתחילה מגפת הקורונה עברנו ללמד בזום. באותה תקופה לימדנו בעשרות בתי ספר בחולון ובת"א בסיום הלימודים. עם סיום מגפת הקורונה החלטנו להמשיך בזום ולא לחזור לבתי הספר, למרות בקשות רבות שקיבלנו מצד מנהלים רבים. נגיד את זה באופן ברור וחד משמעי, הלמידה בזום יעילה בהרבה משיעור פרונטלי! בזום אני רואה את כולם על מסך אחד! הלמידה מרושתת ויעילה יותר. כולם רואים מה אחרים עושים אין בעיות משמעת, אין אב בית שנכנס לקחת מטאטא, אין מערכת כריזה, אין תקלות אינטרנט, אין כיתה מלוכלכת אחרי פעילות בצהרון, יש עולם אחר לגמרי! יש שקט ורוגע! התלמדים שלנו היום לומדים טוב יותר ואני מצליחה ללמד 50% יותר חומר ממה שלימדתי בעבר באופן פרונטלי. אם בעבר היינו מנסים להסביר להורים את יתרונות הלמידה בזום, כיום התהפכו היוצרות ואנו מנסים לראות מה הם היתרונות בלמידה פרונטלית והם אינם בנמצא. התלמידים היום חייבים לקבל כלים דיגיטליים לעתידם הלימודי והתעסוקתי, אתם חווים את זה מול הקולגות שלכם בחו"ל בעבודתכם, אז מדוע לא לתת לילדכם כבר מעכשיו את היכולות לעמוד ולדבר מול קבוצה? מסתבר שכאשר חשבנו שמגפת הקורונה תביא איתה הרבה הרס, לא ציפינו שהיא תביא איתה גם הזדמנויות ללמידה יעילה וטובה בהרבה מהלמידה הפרונטלית. ואם אתם עדיין בספק פשוט תרשמו לשיעור ניסיון זה יעלה לכם רק 29 ש"ח..   

 • השיטה בה מדברים בשיעור רק באנגלית היא שיטה עם יתרונות, אך מניסיון עשיר של 28 שנים אנו בדעה ששיטה זו מתאימה בעיקר לתלמידי כיתות החטיבה ומעלה. ילדי כיתות א' - ו' זקוקים לתיווך, למורה דו לשונית שמכירה גם את הערכים התרבותיים שלהם ושיכולה בקלות לתווך עבורם את החומר הנלמד. נערכו בנושא זה מחקרים רבים שקבעו שלמידה יעילה של שפה זרה תהיה אפקטיבית יותר עם מורה שדוברת את שפתו של התלמיד. אך בואו לרגע נעזוב מחקרים. במציאות עצמה אנו קולטים תלמידים רבים שהתנסו בלימוד עם מורים מארצות מרוחקות שדיברו איתם רק באנגלית, הם הגיעו אלינו עם חשש, תסכול ואף בלבול שהם אינם יודעים אנגלית ואנחת הרווחה שראינו על פניהם כבר בשיעור הראשון מבהירה שאכן בגילאים אלה התלמידים חייבים מורה דו לשונית. הרשמו לשיעור ניסיון ותוכלו בעצמכם להיווכח שהתיווך בשפה העברית רק מעשיר ומעניק לילדים בטחון ללמוד אנגלית.

 • ילדכם ילמדו החל מכיתה א' כיצד להציג את עצמם באנגלית מול קהל, לשוחח עם ילד וילדה מארה"ב לספר קצת על חייהם, התחביבים שלהם, ליצור שיחה ובהמשך ככל שיתקדמו בכיתות גם לנהל שיחה חופשית. הם יכתבו מכתבים וגלויות ויקבלו מענה, הכתיבה והשיח האותנטי מערבים ידע אוצר מילים דקדוק והבנה ובעצם את כל מרכיבי השפה האנגלית. אין עוד חוג כזה בארץ שפועל בדרך ייחודית זו. אנו נהיה בקשר קבוע לאורך השנה עם התלמידים מארה"ב מידי כל חודש בממוצע.

 • אנגלית היא שפה חיה ויש ללמד אותה ככזו ולכן במהלך החוג ילדכם יקבלו רקע תרבותי עשיר של השפה והתרבות האנגלית, נשלב ביקורים במוזיאונים, בגני חיות, נערוך קניות בחנויות וירטואליות, נצפה בקטעים מתוכניות אירוח, נלמד שירים של הביטלס, אלטון ג'ון, קייט בוש ורבים אחרים. העושר והידע התרבותי של השפה האנגלית הם אלה שירחיבו את אוצר המילים והידע הכללי של ילדכם. כפי שכתבו עלינו בעיתון "מעריב"  הרבה מעבר לחוג אנגלית.

 • דווקא בזום בשונה מלמידה פרונטלית, כשאין בעיות משמעת, כשהכיתה הומוגנית, אנו רואים את כולם על המסך ומיד מטפלים בקשיים שבשיעור פרונטלי היו מורכבים. גם אתם ההורים יכולים להצטרף לשיעור ולראות במו עינכם מה אנו מלמדים באופן ישיר ובלתי אמצעי. אתם משלמים ממיטב כספכם ואנו רוצים ומעוניינים בלמידה משמעותית ולכן אנו מקפידים שהיא תהיה כזו. אנו נהיה איתכם בקשר רציף בקבוצת וואטספ שקטה בה נשלח הודעות וניוזלטר חודשי אודות מה למדנו, שי מנהל החוג זמין לשיחה כל יום בכל שאלה. 

 • בכל קבוצה לומדים בממוצע כ 10 עד 12 תלמידים, בקבוצות בודדות בלבד ישנם עד 15 תלמידים תלוי בדינמיקה הקבוצתית אם הדבר מאפשר זאת. לעיתים אנו סוגרים קבוצה גם עם 10 ילדים. אנו מקפידים שבקבוצה תהיה רמת לימוד אחידה. הלמידה בקבוצה יעילה בהרבה על למידה של אחד על אחד או מספר בודד של תלמידים. במשך כל השנה רוב הקבוצות שלנו מלאות, אתם מוזמנים להירשם לשיעור ניסיון ולהיווכח שאופן הלימוד ושיטת הלימוד שלנו יוצרים מרחב לימודי מאוד עשיר, מגוון ומהנה. 

 • התשלום לחוג הנו בכרטיס אשראי בלבד ובעסקת תשלומים (אנו לא מקבלים דיינרס אמריקן אקספרס או כל אמצעי תשלום אחר) ניתן לבטל בכל 1 לחודש, הודעת ביטול שנמסרה לאחר ה 1 לחודש תהיה בתוקף עבור החודש העוקב ואותו חודש יחויב בתשלום וילדכם יוכל להשתתף בשיעורים של אותו החודש. אין דמי רישום, אין דמי ביטול וכל בקשת ביטול מטופלת בו ביום. הוראת החזר כספי מתבצעת על ידנו באותו היום שהודעתם לנו וההפרש אם מגיע, מתבצע על פי המועדים הקבועים בחברת האשראי שלכם. כל האמור כאן כפוף לתנאי הרישום שלנו. למידע נוסף לחצו על כפתור הרשמה לחוג שבדף הבית. 

 • את החוג מעבירה גלי לב ארי, אתם מוזמנים להיכנס לאודות ולקרוא על גלי. לפני מגפת הקורונה לימדנו בעשרות בתי ספר בחולון ובת"א בסיום הלימודים והעסקנו מספר מורות. כיום החוג שלנו עבר למתכונת איכותית יותר באונליין, בה אנו בוחרים את התלמידים שלנו, מחלקים אותם לקבוצות הומוגניות והתוצאה המתקבלת עדיפה בהרבה מהקבוצות הפרונטליות שלימדנו בבתי הספר בעבר כי יש לנו את התנאים המיטבים לעסוק בהוראת אנגלית. בעתיד הקרוב נשתף פעולה עם מורה נוספת. זה המקום לומר שבמהלך השיחות עם התלמידים מארה"ב יש שיתוף פעולה עם מורים מארה"ב שמעבירים חלק מהשיעור. 

תאריך עדכון אחרון לקטגוריה 08/05/2023