לימוד אנגלית לילדים

בואו ללמוד לדבר אנגלית עם תלמידים מארה"ב

וקבלו כלים שיכינו את ילדכם לעולם הגלובלי

העתיד של ילדך

בקבלתו לפקולטות יוקרתיות והצלחתו באתגרי העולם הגלובלי המשתנה לנגד עינינו תלוי בגורם מרכזי אחד והוא שליטה מלאה בשפה האנגלית. הורים רבים מבינים כיום כי לא די בהכתבות, שינון אוצר מילים ותרגול כללי דקדוק בחוברות עבודה שלומדים בבית הספר, אלא בלמידה מעשית ואותנטית של השפה האנגלית.
בואו ללמוד לדבר אנגלית עם תלמידים מארה

שיחות אונליין עם ילדים מארה"ב

למידה חווייתית ואותנטית שמעצימה את הילדים

שיטת הלימוד הייחודית והחווייתית שפיתחנו במשך 25 השנים האחרונות שבהם לימדנו אלפי תלמידים בעשרות בתי ספר בתל אביב, בחולון ובקייטנת האוניברסיטה בת"א, משלבת חדשנות טכנולוגית ושיחות אונליין עם ילדים מרחבי ארה"ב, שמעניקים לתלמידים לימוד פרקטי ואותנטי של השפה האנגלית כשפה חיה בה נעשה שימוש יום יומי.
שיחות אונליין עם ילדים מארה

מה הייחוד של החוג שלנו ומה ילדך יקבל?

לפני 15 שנים יצרנו מיזם משותף יחד עם עשרות מורים ותלמידים ממדינות רבות ברחבי ארה"ב שאיתם אנו מדברים, מבצעים משימות ומצגות משותפות, שולחים גלויות, עורכים תחרויות וחידונים ולומדים זה על תרבותו של זה. הלמידה המשותפת מרחיבה את האופקים והלב, יוצרת חברויות ומעלה את המוטיבציה לדבר באנגלית.
מה הייחוד של החוג שלנו ומה ילדך יקבל?

כל שיעור בחוג הוא הפקה של ממש!

התלמידים נחשפים אל העולם הרחב ואל העושר התרבותי של השפה האנגלית, צופים בקטעים מסרטי קולנוע ותוכניות אירוח משעשעות, שומעים ולומדים משירים של הביטלס, קייט בוש, קווין, אלטון ג'ון, דון מקלין ורבים אחרים, משחקים במשחקים אינטראקטיביים, יוצאים לסיורים וירטואליים במוזיאונים, גני חיות ושווקים תוססים, כותבים בלוג אישי, יוצרים דמויות קומיקס, נכנסים לחדרי בריחה וירטואליים ומשוחחים בשיחות אונליין אותנטיות עם ילדים מארה"ב ובכך מקבלים במה אישית שמעצימה אותם ומעניקה להם בטחון רב לדבר באנגלית.
כל שיעור בחוג הוא הפקה של ממש!

כך תכינו את ילדכם לקראת אתגרי העולם הגלובלי

תלמידים צריכים כישורי למידה מרחוק בשביל מקומות העבודה של מחר (דה מרקר) לנגד עינינו העולם הגלובלי עובר מהפכה דיגיטלית. המבחנים, ההכתבות, שינון אוצר המילים וכללי הדקדוק של בית הספר לא נותנים מענה הולם לצורך החיוני לידיעת השפה האנגלית וליכולת לפתח שיחה ברמה טובה. המומחיות שלנו שהנה ייחודית מסוגה בארץ תעניק לילדכם את הכלים הפרקטיים הנדרשים לקראת עתידם. קרוב לשני עשורים שאנו נמצאים בקשר רציף עם עשרות מורים מרחבי העולם, בעיקר מארה"ב. יחד איתם אנו יוצרים מרחב למידה אותנטי של השפה האנגלית, בשילוב עזרים טכנולוגיים מתקדמים. במהלך השנה נלמד יחד עם כיתות מ 15 מדינות ברחבי ארה"ב! נשוחח עם ילדים אמריקאים בשיחות אונליין קבוצתיות ופרטניות, נשלח ונקבל מכתבים וגלויות, נערוך תחרויות כישרונות צעירים, נלמד על החגים, התחביבים ושעות הפנאי של חברנו, נכנס לחדרי בריחה וירטואליים, נבקר במוזיאונים ובגני חיות, נצא לסיורים בשווקים תוססים ונערוך "שופינג" בחנויות וירטואליים בלונדון, נלמד ונזמזם שירים של הביטלס, קייט בוש, אלטון ג'ון, קווין ובוב מארלי, נצפה בקטעים מסדרות טלוויזיה בהוליווד וכל זאת בשילוב לימוד כתיבה, קריאה וכללי הדקדוק בתוכנות אינטראקטיביות. כל הכלים הללו שילדכם ירכשו בחוג שלנו יעניקו להם במה אישית להביע את עצמם, בטחון ויכולת משמעותית לאהוב ולדבר בשפה האנגלית. שיטת הלימוד החדשנית והחווייתית שפיתחנו במשך 25 השנים שבהם לימדנו אלפי תלמידים בעשרות בתי ספר בתל אביב, בחולון ובקייטנת האוניברסיטה בת"א, עברה בשנים האחרונות מהפכה של ממש במעבר מהלימוד הפרונטלי לאונליין. התלמידים שלומדים אצלנו כיום באונליין מתקדמים משמעותית טוב יותר מכל חוג פרונטלי אחר שלימדנו בו אי פעם, כי הם זוכים ללמוד באופן מוחשי, פרקטי ואותנטי את השפה האנגלית כשפה חיה בה נעשה שימוש יום יומי. 
 
 

 • לימוד אנגלית לילדים בשיחות אונליין עם תלמידים מארה"ב 

  הורים רבים שפונים אליי מבקשים ממני דבר עקרי אחד: שהילד שלי יצליח יותר ממני להתבטא באנגלית כי אני שובר את השיניים מול הקולגות בחו"ל וכל מה שאני זוכר מהתיכון זה רק פרזנט סימפל ואנסינים עם מילים שלא הבנתי ושאף פעם לא השתמשתי בהם. גם מנהלי/ות בתי ספר שפונים אלינו שנבוא ונלמד אנגלית בבתי הספר שלהם ביקשו בעיקר "שנכבה שריפות" בכיתות הגבוהות ד' - ו' ששם יש תלמידים שטרם רכשו יכולות קריאה ודיבור בסיסיים בשפה האנגלית. ההורה ששולח את ילדו לחוג שלנו מבין את החשיבות של לימוד אנגלית לילדים כבר מגיל צעיר, כדי שלילדו יהיו את הכלים שיכינו אותו לעולם הגלובלי המחייב יכולת שיחה גבוהה באנגלית ושימוש פרקטי בשפה. הורים רבים מתאכזים לגלות שלמרות שהם שילמו ממיטב כספם למורים פרטיים כדי להצליח בבחינות בבית הספר, המורים הפרטיים המשיכו ללמד באותו מסלול מוכר וישן של "לתת עוד ממה שיש בבית הספר" וכאשר ילדם מגיע לחטיבה ולתיכון, הרבה לא השתנה מאז שהם היו תלמידים במערכת החינוך.

 • כשהיינו ילדים למדנו את השפה האנגלית באמצעות חוברות וספרי לימוד, את המפלט ממחסן המילים בספרים המשעממים מצאנו בתוכניות הטלוויזיה החינוכית הנפלאות של הד"ר החצי אפוי.. Dr. Half Baked   גבי ודבי ומיסטר קשטן, אבל את החיוכים שהתכניות האלה העלו על שפתינו בית הספר דאג למחוק כשנאלצנו להעתיק מהלוח אותיות ומשפטים.


  כך למדנו אנגלית לפני הרבה שנים בבית הספר. הרגשנו שלמדנו להיות בלשנים, למדנו בעיקר דקדוק, כללים וחוקים כשהכל היה איכשהו מסביב לנושא, אבל לדבר אנגלית לא למדנו.


  כשהגענו לתיכון המשכנו לשנן יותר מילים, להתכונן ליותר בחינות על עבר פשוט ועבר מתמשך, למלא Unseen, לקרוא סיפורים מלנכוליים על בחורה שקראו לה אוולין ועל טרגדיה משפחתית ב "כולם היו בניי" ולענות על עוד שאלות. בדקדוק כמובן. השפה האנגלית הסתכמה עבור רובנו בפרזנט סימפל ופרזנט פרוגרסיב אבל מתנה לא הייתה שם..


  כשסיימנו את התיכון יצאנו עם מיומנות לפתור מבחני אנסין עם מילים ארכאיות ובכל הקשור בניהול שיחה חרקנו שיניים.


  הורים יקרים, צר לי לספר לכם ששום דבר לא השתנה בתכנית הלימודים מאז שהיינו ילדים. השיטה נשארה אותה השיטה… שינון של אוצר מילים וכללי דקדוק. כללי אצבע איך לפתור Unseen. שיטות משוכללות איך לענות על שאלות בקטעי קריאה (בלי להבין ממש את קטעי הקריאה) והכל עטוף בטכניקה ועוד טכניקה בלי הכיף של לימוד שפה עשירה וחיה.


  האם המורה שלכם שרה איתכם יחד שיר של הביטלס? הראתה לכם (שלא נדע) סרטון מצחיק של חבורת מונטי פייתון המופרעת ולימדה אתכם שנינות אנגלית מהי? 


  האם ילדכם שקיבלו ציון מרשים של 90 בתעודה יודעים להזמין ארוחה במסעדה בלונדון? לקרוא שלטים בטיול המשפחתי? להציג את עצמם ולספר על עצמם מול קהל בכמה משפטים פשוטים? האם הם יכולים לנהל שיחה באנגלית? 


  השיטה שכל מורה לאנגלית במדינת ישראל מלמד בה כיום מכוונת להצליח במבחן ישראלי באנגלית, אבל לא מתייחסת כלל לשפה האנגלית כשפה חיה ולאתגר שהחיים האמיתיים בעולם הגלובלי מציבים.


  כשמורה נכנס לכיתה ממוצעת בת 30 תלמידים הוא פוגש 3 רמות לימוד: מתקשים, בינוניים ומצטיינים. אין שום סיכוי שגם המורה הטוב ביותר יוכל לתת מענה הולם לכולם.


  אנגלית אינה עוד מקצוע שאפשר ללמד כמו שמלמדים מדעים או גאוגרפיה. 


  כדי ללמוד שפה, צריך לדבר בשפה ולהשתמש בצורה חופשית בשפה. הילדים צריכים להרגיש חופשיים לדבר ולא כבולים לחוקי דקדוק אותם למדו בבית הספר. החוקים הם נכונים וחשובים אבל בגלל שיטת הציונים והערכות, הילדים חוששים לטעות או לדבר לא נכון ואז הם נחסמים. הפתרון הוא שחרור מכל חוקיות ולתת להם פשוט לדבר גם בהתחלה עם טעויות מה כבר יקרה? לטעות? ברור שמותר לפעמים גם חייבים. 


  השלב הראשון בכל יכולת הוא קודם כל להאמין שאתה מסוגל לעשות זאת. אם התלמידים מרגישים פחד לטעות הם לא נמצאים אפילו בהתחלה. הם צריכים לחזור אחורה ולרכוש את הביטחון באמצעות מורה שמאמין בהם ונותן להם לטעות. אחרי שירגישו שהם מסוגלים, תפקידו של המורה לתקן אותם ברגישות מתאימה בכל פעם דבר אחד בלבד ולאפשר להם לבנות בטחון ביכולתם.


  באמצעות שיטת לימוד אנגלית לילדים באונליין, אנו עורכים שיחות עם תלמידים ומורים מארה"ב הילדים מקבלים ביטחון רב ביכולתם. התלמידים האמריקאים אינם שיפוטיים כלפי האנגלית שלנו היות והם יודעים שזו שפתנו השניה. הם מקשיבים בסבלנות ובנימוס לכל אחד מהילדים ואף אומרים לתלמידנו שהאנגלית שלהם ברמה גבוהה.


  השיח הבלתי אמצעי בנושאים שרק מעניינים את הילדים כמו חיות אהובות, ענפי ספורט חדשים, משחקי וידאו משותפים, גורם לילדים ללמוד את אבני השפה בלי כללים או מסגרות… רק מתוך התנסות וחוויה טובה. באמצעות הקשבה לאנגלית תיקנית של החברים האמריקאים, התמודדות עם הצורך לענות לשאלותיהם ולמידה של תבניות בסיסיות של שאלות ותשובות, הילדים רוכשים אוצר מילים עשיר שלא ילדמו בשום חוברת לימוד של משרד החינוך, הם מקבלים ביטחון ביכולתם לשוחח באנגלית וביכולתם לדבר באופן תיקני ומובן. 


  ההכרה ביכולת, הביטחון והתרגול של שיחה באנגלית, גורם לילדים לקלוט את השפה הרבה יותר טוב מכל שינון למבחן. הרי בתהליך הלמידה של ילד אמריקאי את השפה האנגלית, אימו לא מסבירה לו מה ההבדל בין הווה פשוט להווה מתמשך הוא פשוט מבין זאת רק מהקשבה ומיישום.


  באחת מהשיחות עם חברינו מלונג איילנד, ניו יורק, אמר אחד מהתלמידים הישראלים כי הוא מרגיש כל כך בנוח לדבר אנגלית כאילו הוא יושב עם חברים ישראלים ומשוחח. התלמיד הרגיש כל כך חופשי שיכל להמשיך לדבר באנגלית גם אחרי שהשיעור שלנו נגמר וזוהי הורים יקרים התשובה לשאלה מהי הדרך היעילה ביותר ללימוד אנגלית לילדים. 


 • תכנית לימוד אנגלית לילדים של משרד החינוך מתחילה רק בכיתה ג' ובבתי ספר שבהם מתחילים לימוד אנגלית בכיתה ב' או אפילו בכיתה א', זה יהיה בקבוצה הטרוגנית של 30 ילדים, במסגרת של תל"ן או קרן קרב ובשעות בודדות בלבד. גורמים במערכת החינוך מודים כי תכנית לימוד אנגלית לילדים כיום אינה מותאמת לסטנדרט העולמי המקובל ולאתגרי העולם הגלובלי ולמעשה עבור תלמידי הכיתות הנמוכות תכנית לימוד אנגלית לילדים מורכבת מלימוד בסיסי של אוצר מילים ואותיות, ללא כל ניסיון מעשי ואותנטי בדיבור של השפה האנגלית. והתוצאה? רק 41.5% מכלל תלמידי ישראל נבחנים ב 5 יחידות לימוד באנגלית ומתוכם 15% בלבד צולחים את הבחינות הפסיכומטריות בשפה האנגלית באופן שפותח להם דלתות למקצועות היוקרתיים: הנדסת מחשבים, רפואה ומקצועות ההיי טק. חברות היי טק רבות טוענות כי רמת האנגלית של רבים מבוגרי מערכת החינוך לא מתאימה לניהול שיחות ברמה מקצועית ובוגרי 5 יחידות לימוד מופתעים לגלות בהגיעם לאוניברסיטה שהאנגלית שהם למדו בבית הספר לא הכינה אותם כנדרש לאתגרי העולם הגלובלי.

 • "אנחנו בארצות הברית ואת לא מאמינה איזה בטחון יש לנוגה". "החוג תרם רבות לתחושת הנוחות עם המעבר לארה"ב" "מדהים כמה שמורה טוב יכול לשנות חווית לימוד" "ששששייייוווווו גלי!!!!! איזו התרגשות גרמת לי. נטע יושבת למטה ואני שומעת אותה מנהלת את השיחה עם ילדים מארה"ב" "יצאתי מהשיעור בזום נפעמת פשוט מעולה" "את קוסמת חינוכית". "משרד החינוך צריך ללמוד ממך על איך מלמדים ב 2020 " מקבץ קצר זה של הודעות שקיבלנו השנה מהורים שצופים בשיעורים שלנו ומתרשמים מההישגים של ילדיהם, מראה כי אותם הורים מבינים שהעשייה שלנו אינה סיסמאות של קופירייטרים (שאין לנו) אלא למידה מלהיבה וחדשנית שמדברת בשפתם של הילדים ונותנת להם משמעות, במה והעצמה אישית. שיטת לימוד אנגלית לילדים שהכרנו בילדותנו ושקיימת עד היום בחוגים ובשיעורים הפרטיים שמכינים למבחנים בבית הספר עם חוברות עבודה, שינון אוצר מילים, חזרה על כללי הדקדוק ומבחני אנסין מעולם לא התאימה ללימוד יעיל של השפה האנגלית ולבטח אינה מתאימה לילדים שלנו שנולדו לעולם טכנולוגי וגלובלי שונה לחלוטין מזה שאנו נולדנו אליו. הרעיון שעומד מאחורי שיטת הלימוד הקיימת בבתי הספר היא למידה תבניתית עבור כיתה הטרוגנית של 30 תלמידים עם פערי לימוד שונים. למורים שעובדים בתנאים לא פשוטים ועושים את מלאכתם נאמנה ומכל הלב אין את הכלים והיכולת ללמד כיתה עם פערי רמות כל כך גדולים ובלית ברירה תכנית הלימודים שמה דגש יתר על למידה תבניתית של כללי דקדוק כי כך ניתן ללמד את כולם אך האם זה הפתרון? גם מבחני שינון אוצר מילים לא תורמים דבר וחצי דבר ללימוד מעשי ואותנטי של השפה האנגלית כי הם לא מערבים ערכים תרבותיים והתנסות אותנטית בדיבור של השפה עם דוברי אנגלית. שיטת הלימוד שלנו ללימוד אנגלית לילדים שמתחילה כבר בכיתה א' הנה ייחודית מסוגה בארץ ונבנתה לאחר ניסיון רב של 25 שנים, היא משלבת חוויה לימודית, חדשנות טכנולוגית, שיחות אותנטיות עם ילדים מארה"ב, כתיבה מעשית של מכתבים וגלויות, למידה של ערכים תרבותיים הקשורים לשפה האנגלית והשתתפות בפרויקטים בינלאומיים מרתקים. בנוסף יש לנו אתר תרגול מלהיב הכולל משחקים, מצגות ושירים שמסייעים להטמעת השפה האנגלית.

 • שיטת הלימוד שלנו שמה דגש על מטרה, סיבה ומשמעות: דור התלמידים של היום שואל מה לימוד אנגלית ייתן לי? אנו מפגישים את הילדים עם העולם הרחב ועם העולם התרבותי של השפה האנגלית שכל ילד בחברה המערבית חייב להכיר ומוציאים אותם הרחק מעבר לגבולות הכיתה. התלמידים שלנו רוצים ללמוד אנגלית כי הם מקבלים במה והעצמה אישית! במהלך החוג אנו יוצרים מרחב לימודי אותנטי עבור התלמידים שלנו כשאנו רותמים את השפה הטכנולוגית אליה הילדים נולדו כדי לגוון את תהליך הלמידה. עשרות מורים ותלמידים מ 15 מדינות שונות בארה"ב חברו אלינו במיזם משותף שהקמנו לאורך השנים ויחד אנו משוחחים באופן קבוע, יוצרים, כותבים לומדים וחוקרים נושאים שונים. נלמד לכתוב בלוג אישי, נשלח ונקבל גלויות, נערוך תחרויות כישרונות צעירים, נלמד על החגים, התחביבים ושעות הפנאי של חברנו שמעבר לים, נכנס לחדרי בריחה וירטואליים ונבקר במוזיאונים ובגני חיות במרחב הווירטואלי. הלימוד נעשה גם בהקשר תרבותי עכשווי, נלמד שירים של הביטלס, קייט בוש (ששיריה זוכים להצלחה בעקבות הסרט "דברים מוזרים" שתלמידי כיתות ה' - ו' אוהבים) נכיר שירים של אלטון ג'ון ונצפה בקטעים מתוכניות של ג'ימי פאלון. כל הכלים הללו שילדכם ירכשו בחוג שלנו יעניקו להם בטחון ויכולת משמעותית ליישם את השפה האנגלית בהמשך לימודיהם הגבוהים באקדמיה ובתעסוקה.

 • תכנית הלימודים שלנו מותאמת לתלמידי כיתות א' עד ו' בכל רמות הלימוד החל ממתחילים ועד למתקדמים כאשר היא נערכת בקבוצות הומוגניות המבטיחות למידה אחידה ויעילה ללא פערי לימוד גדולים. הנכם מוזמנים להיכנס לשדות המתאימים לפי הכיתה של ילדכם כדי לקרוא על תכנית הלימודים המתאימה להם. באתר תמצאו קטגוריות שונות המתארות את הפעילות המגוונת שלנו ב לימוד אנגלית לילדים. בשונה מאתרים רבים ל לימוד אנגלית לילדים שכותבים את כמות אוצר המילים שהם מלמדים, אנו מאמינים שזה "רק מספר" שמטרתו ליצור רושם וכי המטרה המעשית והפרקטית בלימוד אנגלית לילדים היא לדבר אנגלית באופן אותנטי. בפועל התלמידים שלנו לומדים אוצר מילים רחב, מגוון ועשיר תרבותית: מתי ילדך קיבל הזדמנות אותנטית לדבר עם דייג מאלסקה? לשאול חבר מניו יורק על הדמות האהובה עליו בסדרה דברים מוזרים? לשמוע על מחפשי הזהב הראשונים?

 • תלמידי כיתות א' קולטים מאוד יפה את השפה האנגלית. השיטה החווייתית שאנו מלמדים כוללת משחקים ותרגולים מהנים מדברת לעולמם. הם לומדים באמצעות שירים, חידונים, משחקים. אין צורך לדעת לקרוא בעברית כי בכל הפעילויות אנו משתמשים בתמונות כדי לתאר מילים באנגלית. התלמידים לומדים את האותיות, מזהים את הקשר בין אות גדולה לקטנה ואת צלילי האותיות. ההיכרות עם האותיות נעשית בדרך של משחקים ואינה מבלבלת את הילדים עם האותיות בעברית. תלמידי כיתות ב' לומדים אוצר מילים במגוון נושאים במטרה להשתמש בהם במשפטים ובשיחה עם תלמידים אמריקאים בני גילם, רבים מתלמידי כיתה ב' שלומדים אתנו ומתרגלים את החומר הנלמד מגיעים בסוף כיתה ב' לרמת קריאה ראשונית של מילים ומשפטים קצרים. תלמידי כיתות ג' עד ו' לומדים להשתמש בידע שהם רוכשים בחוג כדי ליישם את השפה האנגלית וליצור תקשורת עם תלמידים אמריקאים. באמצעים מגוונים הלקוחים מעולמם של הילדים אנו מעודדים אותם להקשיב ולדבר באנגלית. התלמידים משוחחים באופן קבוע בחדרים בזום עם חברינו האמריקאים, כותבים מכתבים וגלויות המצריכות שימוש רחב באוצר מילים ובדקדוק. הם לומדים אוצר מילים רחב ושילובים של מילים במשפטים קצרים בנושאים מגוונים כגון צבעים, פירות, מאכלים, בעלי חיים האהובים עליהם. התלמידים שלנו יוצאים לטיולים בעולם בשווקים, בתים, מסעדות, רכבות ומוזיאונים. הטיולים נערכים במרחבים וירטואלים ומעודדים את התלמידים לתאר מה הם רואים. לימוד הרקע התרבותי של השפה הנו ערך חשוב מאוד בתהליך והם שומעים שירים של להקות ידועות כמו הביטלס, אלטון ג'ון, להקת אבבא ועוד רבים וטובים.

 • עד לפני מספר שנים כשלימדנו בבתי ספר באופן פרונטלי השעות והימים היו פעם או פעמיים בשבוע בכל בית ספר ועל התלמידים היה לבחור בין החוגים השונים. הורים רבים גם לא יכלו להביא את ילדיהם לשיעורים בשל סיבות טכניות. כיום חוג האנגלית שלנו פועל בימים ובשעות נוחים ולא צריך לוותר על חוגים אחרים. ל לימוד אנגלית לילדים באונליין יש יתרונות רבים.

  חוג אנגלית לילדים שלנו פועל באונליין ולומדים בו ילדים מכל רחבי הארץ וכולם מוזמנים להצטרף:

  לימוד אנגלית לילדים בתל אביב, לימוד אנגלית לילדים בחולון, לימוד אנגלית לילדים בירושלים, לימוד אנגלית לילדים ברמת השרון, לימוד אנגלית לילדים בהרצליה, לימוד אנגלית לילדים בבאר שבע, לימוד אנגלית לילדים בהוד השרון, לימוד אנגלית לילדים ב שרון, לימוד אנגלית לילדים ברמת הגולן, לימוד אנגלית לילדים בנתניה, לימוד אנגלית לילדים ברמת גן, לימוד אנגלית לילדים בגבעתיים, לימוד אנגלית לילדים בראשון לציון, לימוד אנגלית לילדים ברחובות, לימוד אנגלית לילדים באשדוד, לימוד אנגלית לילדים בפתח תקווה, לימוד אנגלית לילדים באשקלון, לימוד אנגלית לילדים בחיפה, לימוד אנגלית לילדים בקריות, לימוד אנגלית לילדים בראש העין, לימוד אנגלית לילדים בשוהם, לימוד אנגלית לילדים בבת ים, לימוד אנגלית לילדים במודיעין, לימוד אנגלית לילדים בכפר סבא, 

 • הורים יקרים, בקישור שבדף תוכלו להצטרף לשיעור ניסיון ולהתרשם מהחוג שלנו (הורים שרוצים לקבל מידע מפורט על התכנית מוזמנים להקיש על הלוגו ולעבור לדף הבית) נא בחרו את היום והשעה המתאימים לכם.

  דגשים להרשמה לשיעור ניסיון:

  שיעור הניסיון נמשך 60 דקות.
  התשלום קל ופשוט ומבוצע באתר מאובטח עם פרוטוקול SSL
  התשלום באמצעות כרטיסי אשראי (מלבד דיינרס ואמריקן אקספרס)
  עד שעתיים לפני תחילת השיעור תקבלו מייל +ווטסאפ עם הקישור לשיעור. 
  ניתן להירשם לשיעור ניסיון אחד בלבד.
  שיעור הניסיון מיועד רק לתלמיד/ה שלא למד אצלנו בעבר ו/או התנסה אצלנו בעבר בשיעור ניסיון. 
  יש להגיע לשיעור עם שני מכשירים: מחשב + נייד למשחקים
  לאחר שיעור הניסיון תוכלו לבצע רישום עצמאי לחוג באתר בהתאם לקבוצה המתאימה לכם.
  עלות שיעור הניסיון הנה בנפרד מהתכנית השנתית.
  חלק מהקבוצות מלאות. אנו ממליצים להקדים ולהבטיח את מקומכם.

תאריך עדכון אחרון לקטגוריה 01/08/2022