לימוד אנגלית לילדים

בואו לדבר אנגלית עם תלמידים מארה"ב

וקבלו כלים שיכינו את ילדכם לעולם הגלובלי

העתיד של ילדך

בקבלתו לפקולטות יוקרתיות והצלחתו באתגרי העולם הגלובלי המשתנה לנגד עינינו, תלוי בגורם מרכזי אחד והוא שליטה מלאה בשפה האנגלית. הורים רבים מבינים כיום כי לימודי האנגלית במערכת החינוך בבתי הספר בישראל המבוססים על הכתבות, שינון אוצר מילים ותרגול כללי דקדוק בחוברות עבודה לא יקדמו את ילדיהם, אלא רק למידה מעשית ואותנטית של השפה האנגלית.
לימוד אנגלית לילדים ילד חכם שלמד אצלנו

שיחות אונליין עם ילדים מארה"ב

למידה חווייתית ואותנטית שמעצימה את הילדים

שיטת הלימוד הייחודית והחווייתית שפיתחנו במשך 28 השנים שבהם לימדנו אלפי תלמידים בעשרות בתי ספר בתל אביב, בחולון ובקייטנת האוניברסיטה בת"א, משלבת חדשנות טכנולוגית ושיחות אונליין עם ילדים מרחבי ארה"ב, שמעניקים לתלמידים לימוד פרקטי ואותנטי של השפה האנגלית כשפה חיה בה נעשה שימוש יום יומי.
לימוד אנגלית לילדים ילדה חכמה שלמדה אצלנו

מה הייחוד של החוג שלנו ומה ילדך יקבל?

לפני 20 שנים יצרנו מיזם משותף יחד עם עשרות מורים ותלמידים ממדינות רבות ברחבי ארה"ב שאיתם אנו מדברים, מבצעים משימות ומצגות משותפות, שולחים גלויות, עורכים תחרויות וחידונים ולומדים זה על תרבותו של זה. הלמידה המשותפת מרחיבה את האופקים והלב, יוצרת חברויות ומעלה את המוטיבציה לדבר באנגלית.
לימוד אנגלית לילדים מה הייחוד של החוג שלנו?

כל שיעור בחוג הוא הפקה של ממש!

התלמידים נחשפים אל העולם הרחב ואל העושר התרבותי של השפה האנגלית, צופים בקטעים מסרטי קולנוע ותוכניות אירוח משעשעות, שומעים ולומדים שירים של הביטלס, קייט בוש, קווין, אלטון ג'ון, דון מקלין ורבים אחרים, משחקים במשחקים אינטראקטיביים, יוצאים לסיורים וירטואליים במוזיאונים, גני חיות ושווקים תוססים, כותבים בלוג אישי, יוצרים מצגות ודמויות קומיקס, נכנסים לחדרי בריחה וירטואליים ומשוחחים עם ילדים מארה"ב וכך מקבלים במה אישית שמעצימה אותם ומעניקה להם בטחון רב לדבר באנגלית.
לימוד אנגלית לילדים כל שיעור הוא הפקה

לימוד אנגלית לילדים גלי לב ארי דף נחיתה

כך תכינו את ילדכם לקראת אתגרי העולם הגלובלי

לנגד עינינו העולם הגלובלי עובר מהפכה דיגיטלית. המבחנים, ההכתבות, שינון אוצר המילים וכללי הדקדוק של בית הספר לא נותנים מענה הולם לצורך החיוני לידיעת השפה האנגלית וליכולת לפתח שיחה ברמה טובה. גורמים במשרד החינוך מודים בפה מלא שתוכנית הלימודים אינה מותאמת לאתגרי העולם הגלובלי. המומחיות שלנו שהנה ייחודית מסוגה בארץ תעניק לילדכם את הכלים הפרקטיים הנדרשים לקראת עתידם. קרוב לשני עשורים שאנו נמצאים בקשר רציף עם עשרות מורים מרחבי העולם, בעיקר מארה"ב. יחד איתם אנו יוצרים מרחב למידה אותנטי של השפה האנגלית, בשילוב עזרים טכנולוגיים מתקדמים. במהלך השנה נלמד יחד עם כיתות מ 15 מדינות ברחבי ארה"ב! נשוחח עם ילדים אמריקאים בשיחות אונליין קבוצתיות ופרטניות, נשלח ונקבל מכתבים וגלויות, נערוך תחרויות כישרונות צעירים, נלמד על החגים, התחביבים ושעות הפנאי של חברנו, נכנס לחדרי בריחה וירטואליים, נבקר במוזיאונים ובגני חיות, נצא לסיורים בשווקים תוססים ונערוך "שופינג" בחנויות וירטואליים בלונדון, נלמד ונזמזם שירים של הביטלס, קייט בוש, אלטון ג'ון, קווין ובוב מארלי, נצפה בקטעים מסדרות טלוויזיה בהוליווד וכל זאת בשילוב לימוד כתיבה, קריאה וכללי הדקדוק בתוכנות אינטראקטיביות. כל הכלים הללו שילדכם ירכשו בחוג שלנו יעניקו להם במה אישית להביע את עצמם, בטחון ויכולת משמעותית לאהוב ולדבר בשפה האנגלית. שיטת הלימוד החדשנית והחווייתית שפיתחנו במשך 28 השנים שבהם לימדנו אלפי תלמידים בעשרות בתי ספר בתל אביב, בחולון ובקייטנת האוניברסיטה בת"א, עברה בשנים האחרונות מהפכה של ממש במעבר מהלימוד הפרונטלי לאונליין. התלמידים שלומדים אצלנו כיום באונליין מתקדמים משמעותית טוב יותר מכל חוג פרונטלי אחר שלימדנו בו אי פעם, כי הם זוכים ללמוד באופן מוחשי, פרקטי ואותנטי את השפה האנגלית כשפה חיה בה נעשה שימוש יום יומי. 
 
 

 • תחילה נרשמים לשיעור ניסיון בעלות של 29 ש"ח. שיעורי הניסיון מתקיימים בקיץ ובמהלך כל השנה. בכפתורי ההרשמה שמצד ימין תוכלו להרשם באופן קל ומהיר לשיעור ניסיון. למידע אודות הרישום לחוג יש להקיש על הכפתור "להרשמה". מחכים לראותכם!


 • אנו מלמדים תלמידים בכיתות א'- ו' בכל רמות הלימוד בקבוצות הומוגניות לפי רמה לימודית אחידה שאותה אנו בודקים תחילה בשיעור הניסיון, לעיתים אנו מעבירים תלמידים לקבוצות המתאימות להם לפי קצב ההתקדמות. תכנית הלימודים שלנו עשירה ומגוונת ונבנתה לאור ניסיון עשיר של 28 שנות לימוד אנגלית לילדים. התוכנית משלבת לימוד עיוני ומעשי בשיחות עם תלמידים מארה"ב, אנו החוג היחיד בארץ שפועל בתוכנית ייחודית זו. למידע על תכנית הלימודים אנו מזמינים אתכם להקיש על הכיתה המתאימה של ילדכם שנמצאת בעמודה הראשית בדף הבית. 

 • בוודאי! אנו מלמדים את הילדים בכל רמות הלימוד, גם ילדים שאין להם ידע מוקדם מצליחים ללמוד היטב! החל מכיתה א' אנו מלמדים את הילדים לומר משפט קצר באנגלית אותו הם יאמרו בשיחה עם חבר/ה מארה"ב ויקבלו מהם תגובה ומשוב, כאשר גלי נמצאת בשיחה ומתווכת בין הילדים. בדרך זו נבנית למעשה למידה שמעניקה לילדים יכולת, ידע ובטחון לדבר באנגלית. גם הילדים הביישנים מוצאים היטב את מקומם דווקא בזום באופן שגלי יודעת לנתב את הקשב בכיתה וזאת בשונה מכיתה פרונטלית בה יש תלמידים שלוקחים את הקשב ומביאים למצב מאתגר יותר בשיעור. ניתן להצטרף בכל שלב במהלך השנה לשיעורים ואנו נדריך אתכם כיצד ניתן להשלים חומר חסר.  

 • אלברט אינשטיין אמר פעם שלהיות עם אדם אהוב במשך שעה מרגיש כמו דקה ולהיות במחיצתו של אדם לא נעים במשך דקה מרגיש כמו שעה. כשיש תוכנית לימודים מעשירה שמועברת בצורה מרתקת מנושא לנושא עם משחקים וענין וגיוון כמו למשל בשיעור יוגה שעוברים מתרגול אחד לאחר והמורה עושה זאת בחן ובסקרנות, לא מרגישים איך הזמן עובר, אבל כשמעתיקים מהלוח מילים להכתבה והמורה בכיתה מנסה להשליט סדר ומשמעת גם 10 דקות בכיתה מרגישים כמו שעה ארוכה. אחרי שיעור של 75 דקות התלמידים שלנו מבקשים עוד! הם לא מרגישים את הזמן החולף כי השיעורים מאוד מהנים ומסקרנים, הורים רבים שמצטרפים לשיעורים שלנו מוצאים זאת כזמן איכות שבועי עם ילדיהם. 

 • הורים רבים חושבים שדווקא מורה פרטי יהיה יעיל יותר וילמד טוב יותר את ילדם, כי הוא מרוכז כולו בילד שהוא מלמד, אך ברוב המקרים אין הדבר נכון. כלל ידוע הוא שמוחות רבים יותר לומדים טוב יותר, ביחוד בתקופת הילדות, בה המאפיין המרכזי של הלמידה הוא המשחק, הילדים לומדים דווקא טוב יותר הם רוצים להבין את כללי המשחק ולנצח ולבטא את עצמם ודווקא הלמידה בקבוצה היא זו שמעניינת ומביאה הנאה וחדוות למידה. מורה פרטי מבוגר בעשרות שנים מהילד והשפה ביניהם מרוחקת באופן טבעי, בנוסף יש גם את הרצון של המורה להציג תוצאות מדידות בהצלחה במבחנים עבור עבודתו, כאשר בקבוצה הלמידה נעשית באופן טבעי עבור הילדים, הם מרגישים נינוחים יותר מפתחים חברויות ובל נשכח הם לומדים שפה! ושפה בהגדרתה היא שיתוף של קבוצה ומועשרת בלמידה בקבוצה ולא בפער דורות מול מורה פרטי שלרוב ילמד חומר לימודי חסר הנאה כגון כללי דקדוק והכתבות שמלמדים בבית הספר, דבר שגורר לא פעם תסכול מצד התלמידים.

 • השיטה בה מדברים רק באנגלית היא שיטה עם יתרונות, אך לדעתנו היא מתאימה בעיקר לתלמידי כיתות החטיבה ומעלה. ילדי כיתות א' - ו' זקוקים לתיווך, למורה דו לשונית שמכירה גם את הערכים התרבותיים שלהם ושיכולה בקלות לתווך עבורם את החומר הנלמד. נערכו בנושא זה מחקרים רבים שקבעו שלמידה יעילה של שפה זרה תהיה אפקטיבית יותר עם מורה שדוברת את שפתו של התלמיד. אך בואו לרגע נעזוב מחקרים. במציאות עצמה אנו קולטים תלמידים רבים שהתנסו בלימוד עם מורים מארצות מרוחקות שדיברו איתם רק באנגלית, הם הגיעו אלינו עם חשש, תסכול ואף בלבול שהם אינם יודעים אנגלית ואנחת הרווחה שראינו על פניהם כבר בשיעור הראשון מבהירה שאכן בגילאים אלה התלמידים חייבים מורה דו לשונית. הרשמו לשיעור ניסיון ותוכלו בעצמכם להיווכח שהתיווך בשפה העברית רק מעשיר ומעניק לילדים בטחון ללמוד אנגלית.

 • בתאריך 15/3/2020 כשהתחילה מגפת הקורונה עברנו ללמד בזום. באותה תקופה לימדנו בעשרות בתי ספר בחולון ובת"א בסיום הלימודים. עם סיום מגפת הקורונה החלטנו להמשיך בזום ולא לחזור לבתי הספר, למרות בקשות רבות שקיבלנו מצד מנהלים רבים. נגיד את זה באופן ברור וחד משמעי, הלמידה בזום יעילה בהרבה משיעור פרונטלי! אתן לכם דוגמה, כשאני מסייעת לתלמיד שיושב בשורה הראשונה בשיעור פורנטאלי, מה עושה התלמיד בשורה הרביעית? בזום אני רואה את כולם על מסך אחד! הלמידה מרושתת ויעילה יותר. כולם רואים מה אחרים עושים אין בעיות משמעת, אין אב בית שנכנס לקחת מטאטא, אין מערכת כריזה, אין תקלות אינטרנט, אין כיתה מלוכלכת אחרי פעילות בצהרון, יש עולם אחר לגמרי! יש שקט ורוגע! התלמדים שלנו היום לומדים טוב יותר ואני מצליחה ללמד 50% יותר חומר ממה שלימדתי בעבר באופן פרונטלי. אם בעבר היינו מנסים להסביר להורים את יתרונות הלמידה בזום, כיום התהפכו היוצרות ואנו מנסים לראות מה הם היתרונות בלמידה פרונטלית והם אינם בנמצא. התלמידים היום חייבים לקבל כלים דיגיטליים לעתידם הלימודי והתעסוקתי, אתם חווים את זה מול הקולגות שלכם בחו"ל בעבודתכם, אז מדוע לא לתת לילדכם כבר מעכשיו את היכולות לעמוד ולדבר מול קבוצה? מסתבר שכאשר חשבנו שמגפת הקורונה תביא איתה הרבה הרס לא ציפינו שהיא תביא איתה גם הזדמנויות ללמידה יעילה וטובה בהרבה מהלמידה הפרונטלית. ואם אתם עדיין בספק פשוט תרשמו לשיעור ניסיון זה יעלה לכם רק 29 ש"ח..   

 • מרבית החוגים ללימוד אנגלית שמים למטרה ציונים טובים בבית הספר בהכתבות ובמבחנים, מתוך מטרה לשפר את מה שלומדים בבית הספר. אצלנו לומדים את השפה האנגלית כשפה חיה, יוצאים לסיורים וירטואליים במוזיאונים ובגני חיות ברחבי העולם, עושים שופינג בחנות וירטואלית בלונדון, משוחחים עם חבר מארה"ב, לומדים שירים של הביטלס, צופים בקטעים מתוכניות אירוח ועוד רשימה ארוכה של דברים מלהיבים שלא תמצאו בשיטת לימוד בבתי הספר ובחוגי אנגלית, לא בכדי אנו מנחים כיום מורים במספר בתי ספר במטרה לתת למורים כלים יצירתיים בלימוד השפה האנגלית. תשאלו את התלמידים שלנו ההבדל הזה גורם להם לאהוב את השפה האנגלית!  

 • ילדכם ילמדו החל מכיתה א' כיצד להציג את עצמם באנגלית מול קהל, לשוחח עם ילד וילדה מארה"ב לספר קצת על חייהם, התחביבים שלהם, ליצור שיחה ובהמשך ככל שיתקדמו בכיתות גם לנהל שיחה חופשית. הם יכתבו מכתבים וגלויות ויקבלו מענה, הכתיבה והשיח האותנטי מערבים ידע אוצר מילים דקדוק והבנה ובעצם את כל מרכיבי השפה האנגלית. אין עוד חוג כזה בארץ שפועל בדרך ייחודית זו. אנו נהיה בקשר קבוע לאורך השנה עם התלמידים מארה"ב מידי כל חודש בממוצע.

 • אנגלית היא שפה חיה ויש ללמד אותה ככזו ולכן במהלך החוג ילדכם יקבלו רקע תרבותי עשיר של השפה והתרבות האנגלית, נשלב ביקורים במוזיאונים, בגני חיות, נערוך קניות בחנויות וירטואליות, נצפה בקטעים מתוכניות אירוח, נלמד שירים של הביטלס, אלטון ג'ון, קייט בוש ורבים אחרים. העושר והידע התרבותי של השפה האנגלית הם אלה שירחיבו את אוצר המילים והידע הכללי של ילדכם. כפי שכתבו עלינו בעיתון "מעריב"  הרבה מעבר לחוג אנגלית.

 • כל תלמיד/ה מתחיל בשיעור ניסיון. בשיעור הניסיון אנו מלמדים חומר המתואם לכיתה שבה הוא לומד ובהתאם מזהים את הרמה אליה הוא שייך. הקבוצות שלנו הומוגניות לפי רמת לימוד ולא לפי גיל ואנו מתאימים את התלמידים לקבוצה המתאימה. לעיתים אנו מעבירים תלמידים בהתאם לקצב התקדמותם בחוג. 

 • את החוג מעבירה גלי לב ארי, אתם מוזמנים להיכנס לאודות ולקרוא על גלי. לפני מגפת הקורונה לימדנו בעשרות בתי ספר בחולון ובת"א בסיום הלימודים והעסקנו מספר מורות. כיום החוג שלנו עבר למתכונת איכותית יותר, בה אנו בוחרים את התלמידים שלנו, מחלקים אותם לקבוצות הומוגניות והתוצאה המתקבלת עדיפה בהרבה מהקבוצות שלימדנו בבתי הספר בעבר כי יש לנו את התנאים המיטבים לעסוק בהוראת אנגלית. בעתיד הקרוב נשתף פעולה עם מורה נוספת. זה המקום לומר שבמהלך השיחות עם התלמידים מארה"ב יש שיתוף פעולה עם מורים מארה"ב שמעבירים חלק מהשיעור. 

 • דווקא בזום בשונה מלמידה פרונטלית, כשאין בעיות משמעת, כשהכיתה הומוגנית, אנו רואים את כולם על המסך, אם ילד יוצא מהשיעור למשל ולא חוזר, אנו מיד כותבים להורה שלו ובודקים מה קורה. אתם משלמים ממיטב כספכם ואנו רוצים ומעוניינים בלמידה משמעותית ולכן אנו מקפידים שהיא תהיה כזו. אנו נהיה איתכם בקשר בכל מקרה של בעיה או קושי, במקביל, עם הרישום נצרף אתכם לקבוצת וואטספ שקטה לקבלת הודעות, נשלח לכם כל חודש בממוצע ניוזלטר אודות מה למדנו, שי מנהל החוג זמין לשיחה כל יום. המענה עבורכם יהיה מהיום להיום, אתם מוזמנים כבר עכשיו ליצור קשר בכל שאלה. 

 • התשלום לחוג הנו בכרטיס אשראי בלבד ובעסקת תשלומים (אנו לא מקבלים דיינרס אמריקן אקספרס וכל אמצעי תשלום אחר מלבד כרטיס אשראי) ניתן לבטל בכל 1 לחודש, הודעת ביטול שנמסרה לאחר ה 1 לחודש תהיה בתוקף עבור החודש העוקב ואותו חודש יחויב בתשלום וילדכם יוכל להשתתף בשיעורים של אותו החודש. אין דמי רישום, אין דמי ביטול וכל בקשת ביטול מטופלת בו ביום. הוראת החזר כספי מתבצעת על ידנו באותו היום שהודעתם לנו וההפרש אם מגיע, מתבצע על פי המועדים הקבועים בחברת האשראי שלכם ובהתאם לכללים של חברת האשראי בעסקת תשלומים. כל האמור כאן כפוף לתנאי הרישום שלנו. למידע נוסף לחצו על כפתור להרשמה שבדף הבית. 

 • בכל קבוצה לומדים בממוצע כ 10 עד 12 תלמידים, בקבוצות בודדות בלבד ישנם עד 15 תלמידים תלוי בדינמיקה הקבוצתית אם הדבר מאפשר זאת. לעיתים אנו סוגרים קבוצה גם עם 10 ילדים. אנו מקפידים שבקבוצה תהיה רמת לימוד אחידה. הלמידה בקבוצה יעילה בהרבה על למידה של אחד על אחד או מספר בודד של תלמידים. במשך כל השנה רוב הקבוצות שלנו מלאות, אתם מוזמנים להירשם לשיעור ניסיון ולהיווכח שאופן הלימוד ושיטת הלימוד שלנו יוצרים מרחב לימודי מאוד עשיר, מגוון ומהנה. 

תאריך עדכון אחרון לקטגוריה 08/05/2023