קורס קיץ באנגלית

הירשמו לקורס קיץ מקוון ומלהיב באנגלית

ב -4 מסלולי לימוד שיכינו את ילדכם לשנה הבאה

קורס אותיות ABC למסיימי כיתות א' - ג'

הקורס יתקיים בימים ראשון ושלישי בשעה 17:00-18:00

בתאריכים 14, 16, 21, 23, 28, 30 ביולי.

בקורס נלמד את אותיות ה ABC ב 6 מפגשים מלהיבים עם גלי לב ארי.

נכתוב את האותיות ואת צליליהם ונתאים בין אות גדולה לאות קטנה.

הלימוד נעשה באמצעות משחקים אינטראקטיביים, שירים ופעילויות חווייתיות.

לימוד אנגלית לילדים ילד חכם שלמד אצלנו

קורס מאותיות לקריאה וכתיבה למסיימי כיתה ג'

לומדים את היסודות של השפה האנגלית

יתקיים בימים שני ורביעי בשעה 17:00-18:00

בתאריכים 15, 17, 22, 24, 29, 31 ביולי. 

בקורס נחזור על צלילי האותיות ונלמד לכתוב מילים ולקרוא סיפורים פשוטים.

השיעורים מתקיימים בהנאה וכיף עם תוכנות קריאה וכתיבה אינטראקטיביות.

לימוד אנגלית לילדים ילדה חכמה שלמדה אצלנו

קורס ראשית קריאה וכתיבה למסיימי כיתה ד'

6 מפגשים שיקדמו את ילדכם בקריאה ובכתיבה

יתקיים בימים ראשון ושלישי בשעה 16:00-17:00

בתאריכים 14, 16, 21, 23, 28, 30 ביולי

בקורס נעבור על צלילי האותיות, שילובי צלילים, שילובי אותיות ניקוד.

נשתמש בצירופים כדי לקרוא מילים פשוטות ומורכבות. נקרא סיפורים ונתרגל כתיבה נכונה.

לימוד אנגלית לילדים מה הייחוד של החוג שלנו?

קורס מי מפחד מדקדוק? למסיימי כיתה ה'

הבסיס הנכון לדקדוק השפה האנגלית

יתקיים בימים שני ורביעי בשעה 16:00-17:00

בתאריכים 15, 17, 22, 24, 29, 31 ביולי.

נלמד את הנושאים התואמים לכיתה ה' לרבות: שמות גוף, הפועל BE, הפועל HAVE, יחיד ורבים, הווה פשוט.

נתרגל כתיבת משפטים נכונים בהתאם לכללי הדקדוק באמצעות תוכנות אינטראקטיביות.

לימוד אנגלית לילדים כל שיעור הוא הפקה

לימוד אנגלית לילדים גלי לב ארי דף נחיתה

כך תכינו את ילדכם לקראת אתגרי העולם הגלובלי

העולם עובר מהפכה דיגיטלית. המבחנים, ההכתבות, ותרגול כללי הדקדוק בבית הספר עוסקים בחוקיות השפה ולא בפיתוח חשיבה עצמאית ויכולת לפתח שיחה ברמה טובה. במשרד החינוך כבר מודים בפה מלא שתוכנית הלימודים אינה מותאמת לאתגרי העולם הגלובלי. המומחיות שלנו שהנה ייחודית מסוגה בארץ תעניק לילדכם העשרה מגוונת ואיכותית. בסדרה של 6 מפגשים בני שעה כל אחד, נחשוף את ילדכם לעושר התרבותי של השפה האנגלית באמצעות משחקים אינטראקטיביים, מצגות, שירים מוכרים ואהובים כגון של הביטלס ואלטון ג'ון ובעיקר נגרום להם לאהוב את השפה האנגלית ונעשיר אותם בידע ובחוויה לימודית איכותית. 
   
  • בלחיצה על כפתור "הרשמה לקורס קיץ" תוכלו להירשם לקורס הקיץ. עלות הקורס הנה 360 ש"ח עבור 6 מפגשים בני שעה כל אחד. ניתן לשלם עד 2 תשלומים בלי ריבית בכרטיס אשראי בלבד. תנאי הביטול הגמישים שלנו מאפשרים לבטל את הרישום ללא דמי ביטול עד 48 שעות שאינם ימי מנוחה לפני תחילת הקורס הביטול ניתן לביצוע גם אחרי השיעור הראשון, בכפוף לתנאים הכתובים בדף ההרשמה. הטבה מיוחדת לנרשמים לקורס הקיץ - בתום קורס הקיץ ניתן יהיה להירשם לחוג השנתי ולקבל הנחה מיוחדת בסך 195 ש"ח בהרשמה לחוג השנתי. תוקף ההטבה 24 שעות מסיום קורס הקיץ.


  • בוודאי! אנו מלמדים את הילדים בכל רמות הלימוד, גם ילדים שאין להם ידע מוקדם מצליחים ללמוד היטב! החל מכיתה א' אנו מלמדים את הילדים לומר משפט קצר באנגלית. בדרך זו נבנית למידה שמעניקה לילדים יכולת, ידע ובטחון לדבר באנגלית. גם הילדים הביישנים מוצאים היטב את מקומם דווקא בזום באופן שגלי יודעת לנתב את הקשב בכיתה וזאת בשונה מכיתה פרונטלית בה יש תלמידים שלוקחים את הקשב ומביאים למצב מאתגר יותר בשיעור.   

  • הורים רבים חושבים שדווקא מורה פרטי יהיה מתאים יותר כי הוא מרוכז כולו בילד שלהם, אך ברוב המקרים אין הדבר נכון. בתקופת הילדות, בה המאפיין המרכזי של הלמידה הוא המשחק, הילדים לומדים דווקא טוב יותר בקבוצה, הם רוצים להבין את כללי המשחק ולנצח ולבטא את עצמם ודווקא הלמידה בקבוצה היא זו שמביאה הנאה וחדוות למידה. מורה פרטי שמבוגר בעשרות שנים מהילד מרוחק ממנו באופן טבעי, בנוסף יש גם את הרצון של המורה להציג תוצאות מדידות, כאשר בקבוצה הלמידה נעשית באופן טבעי עבור הילדים, הם מרגישים נינוחים יותר מפתחים חברויות ובל נשכח הם לומדים שפה! ושפה בהגדרתה היא שיתוף פעולה של קבוצה ולא פער דורות מול מורה פרטי שלרוב ילמד חומר לימודי חסר הנאה, כגון כללי דקדוק והכתבות שמלמדים בבית הספר, דבר שגורר לא פעם לתסכול מצד התלמידים.

  • כשהתחילה מגפת הקורונה עברנו ללמד בזום. באותה תקופה לימדנו בעשרות בתי ספר בחולון ובת"א בסיום הלימודים. עם סיום מגפת הקורונה החלטנו להמשיך בזום ולא לחזור לבתי הספר, למרות בקשות רבות שקיבלנו מצד מנהלים רבים. נגיד את זה באופן ברור וחד משמעי, הלמידה בזום יעילה בהרבה משיעור פרונטלי! בזום אנו רואים את כולם על מסך אחד! הלמידה מרושתת ויעילה יותר. כולם רואים מה אחרים עושים, אין בעיות משמעת, אין אב בית שנכנס לקחת מטאטא, אין מערכת כריזה, אין תקלות אינטרנט, אין כיתה מלוכלכת אחרי פעילות בצהרון, יש עולם אחר לגמרי! יש שקט ורוגע! התלמדים שלנו היום לומדים טוב יותר ואנו מצליחים ללמד 50% יותר חומר ממה שלימדנו בעבר באופן פרונטלי. אם בעבר היינו מנסים להסביר להורים את יתרונות הלמידה בזום, כיום התהפכו היוצרות ואנו מנסים לראות מה הם היתרונות בלמידה פרונטלית והם אינם בנמצא. התלמידים היום חייבים לקבל כלים דיגיטליים לעתידם הלימודי והתעסוקתי, אתם חווים את זה מול הקולגות שלכם בחו"ל בעבודתכם, אז מדוע לא לתת לילדכם כבר מעכשיו את היכולות לעמוד ולדבר מול קבוצה? מסתבר שכאשר חשבנו שמגפת הקורונה תביא איתה הרבה הרס, לא ציפינו שהיא תביא איתה גם הזדמנויות ללמידה יעילה וטובה בהרבה מהלמידה הפרונטלית. ואם אתם עדיין בספק פשוט תרשמו לשיעור ניסיון זה יעלה לכם רק 29 ש"ח..   

  • השיטה בה מדברים בשיעור רק באנגלית היא שיטה עם יתרונות, אך מניסיון עשיר של 28 שנים אנו בדעה ששיטה זו מתאימה בעיקר לתלמידי כיתות החטיבה ומעלה. ילדי כיתות א' - ו' זקוקים לתיווך, למורה דו לשונית שמכירה גם את הערכים התרבותיים שלהם ושיכולה בקלות לתווך עבורם את החומר הנלמד. נערכו בנושא זה מחקרים רבים שקבעו שלמידה יעילה של שפה זרה תהיה אפקטיבית יותר עם מורה שדוברת את שפתו של התלמיד. אך בואו לרגע נעזוב מחקרים. במציאות עצמה אנו קולטים תלמידים רבים שהתנסו בלימוד עם מורים מארצות מרוחקות שדיברו איתם רק באנגלית, הם הגיעו אלינו עם חשש, תסכול ואף בלבול כשהם אינם יודעים אנגלית ואנחת הרווחה שראינו על פניהם, כבר בשיעור הראשון, מוכיחה שאכן בגילאים אלה התלמידים חייבים מורה דו לשונית. הרשמו לשיעור ניסיון ותוכלו בעצמכם להיווכח שהתיווך בשפה העברית רק מעשיר ומעניק לילדים בטחון ללמוד אנגלית.

  • מרבית החוגים ללימוד אנגלית שמים למטרה עיקרית לימוד חוקים ודקדוק של השפה האנגלית במטרה להשיג ציונים טובים בהכתבות ובמבחנים. אצלנו לומדים את השפה האנגלית על כל מרכיביה כשפה חיה, יוצאים לסיורים וירטואליים במוזיאונים ובגני חיות ברחבי העולם, עושים שופינג בחנות וירטואלית בלונדון, משוחחים עם חבר מארה"ב, לומדים שירים של הביטלס, צופים בקטעים מתוכניות אירוח ועוד רשימה ארוכה של דברים מלהיבים שלא תמצאו בשיטת לימוד בבתי הספר ובחוגי אנגלית, אנו מנחים כיום מורים לאנגלית בבתי הספר והתלמידים שלנו נהנים ללמוד ומצטיינים בכיתתם! (במסגרת קורס הקיץ לא יערכו שיחות עם תלמידים מארה"ב, בשל חופשת הקיץ, אלא רק במסגרת החוג השנתי).

  • בכל קבוצה לומדים בממוצע כ 10 עד 12 תלמידים, בקבוצות בודדות בלבד ישנם עד 15 תלמידים תלוי בדינמיקה הקבוצתית אם הדבר מאפשר זאת. לעיתים אנו סוגרים קבוצה גם עם 10 ילדים. אנו מקפידים שבקבוצה תהיה רמת לימוד אחידה, ללא בעיות משמעת. הלמידה בקבוצה יעילה בהרבה על למידה של אחד על אחד או מספר בודד של תלמידים ומבטיחה מרחב לימודי מאוד עשיר, מגוון ומהנה. 

  • דווקא בזום בשונה מלמידה פרונטלית, כשאין בעיות משמעת, כשהכיתה הומוגנית, אנו רואים את כולם על המסך ומיד מטפלים בקשיים שבשיעור פרונטלי היו מורכבים. גם אתם ההורים יכולים להצטרף לשיעור ולראות במו עינכם מה אנו מלמדים באופן ישיר ובלתי אמצעי. אתם משלמים ממיטב כספכם ואנו רוצים ומעוניינים בלמידה משמעותית ולכן אנו מקפידים שהיא תהיה כזו. אנו נהיה איתכם בקשר רציף בקבוצת וואטספ שקטה בה נשלח הודעות אודות מה למדנו, שי מנהל החוג זמין לשיחה כל יום בכל שאלה. 

  • את החוג מעבירה גלי לב ארי, אתם מוזמנים להיכנס ל"אודות" בדף הבית ולקרוא על גלי. לפני מגפת הקורונה לימדנו בעשרות בתי ספר בחולון ובת"א בסיום הלימודים והעסקנו מספר מורות. כיום החוג שלנו עבר למתכונת איכותית יותר באונליין, בה אנו בוחרים את התלמידים שלנו, מחלקים אותם לקבוצות הומוגניות והתוצאה המתקבלת עדיפה בהרבה מהקבוצות הפרונטליות שלימדנו בבתי הספר בעבר, כי יש לנו את התנאים המיטבים לעסוק בהוראת אנגלית. 

תאריך עדכון אחרון לקטגוריה 08/05/2023