שוברים את קירות הכיתה

הורים "מאוכזבי זום" הלמידה באונליין היא המתאימה ביותר והיעילה ביותר ללימוד השפה האנגלית לתלמידי כיתות א'-ו'!

נשמע מפתיע נכון? בואו ותקראו מדוע אחרי 25 שנים בהם לימדנו אלפי תלמידים בעשרות בתי ספר בת"א ובחולון החלטנו לעזוב את החוגים בבתי הספר ולעבור ללמידה באונליין.

כשמורה לאנגלית בכל כיתה ממוצעת במדינת ישראל נכנס ללמד כיתה של 30 תלמידים, הוא פוגש 3 שכבות של רמות למידה: מתחילים, ממוצעים ומתקדמים. אין שום סיכוי שגם המורה הטוב ביותר יוכל ללמד באופן שיתאים לכולם ויצליח להכין את תלמידיו לאתגרי העולם הגלובלי בשפה האנגלית, הדורשים יכולת דיבור גבוהה ומיומנות מעשית. והנה פרט שכנראה לא סיפרו לכם.. תכנית הלימודים באנגלית שלא השתנתה הרבה מאז שאתם הייתם תלמידים, מבוססת באופן תבניתי על שינון אוצר מילים ודקדוק כי את זה קל יחסית ללמד כיתה שלמה.. 

מדוע הורים ותלמידים רבים חשים תסכול?

גורמים במערכת החינוך מודים שתכנית הלימודים אינה מותאמת לסטנדרט העולמי ולאתגרים של המאה ה 21 התלמידים מתוסכלים משינון ללא תועלת של מילים שלא יעשה בהם שימוש לאחר הבחינה ולא מבינים מדוע עליהם ללמוד כללי דקדוק משמימים ללא כל הקשר תרבותי וניסיון מעשי וכך די מהר הם מפתחים חוסר בטחון ביכולותיהם להבין את השפה האנגלית. הקושי שלהם מביא הורים רבים להיעזר במורים פרטיים שמכינים לבחינות של בית הספר ולמעשה הם ממשיכים באותו קו לימודי של "עוד מאותו דבר" ולא מצליחים להשיג את המטרה המיוחלת.

והתוצאה? רק 41.5% מכלל תלמידי ישראל נבחנים ב 5 יחידות לימוד באנגלית ומתוכם 15% בלבד שולטים בשפה האנגלית בבחינות הפסיכומטריות באופן שפותח להם דלתות למקצועות היוקרתיים: הנדסת מחשבים, רפואה ומקצועות ההיי טק. אך בזה הסיפור לא נגמר.. חברות היי טק רבות טוענות כי רמת האנגלית של רבים מבוגרי מערכת החינוך לא מתאימה לניהול שיחות ברמה מקצועית ובוגרי 5 יחידות לימוד מופתעים לגלות בהגיעם לאוניברסיטה שהאנגלית שהם למדו בבית הספר לא הכינה אותם כראוי לאתגרי העולם הגלובלי.

אנגלית היא שפה חיה וצריך ללמד אותה ככזו בהקשר תרבותי ופרקטי של חיי היום יום. אין מקצוע כזה דקדוק! הדקדוק הוא רק חלק מהשפה אבל הוא לא חזות הכל. העולם האמיתי נמצא שם בחוץ! לא במבחני אנסין עם מילים ארכאיות ולא שימושיות שאפילו קולגות שלנו - מורים מארה"ב הופתעו לשמוע. לאחר שנתיים שבהם החוג שלנו מועבר באונליין למאות תלמידים ברחבי הארץ בשיתוף פעולה הדוק עם מורים ותלמידים מארה"ב, אנו רואים שיפור דרמטי ברמת הלמידה של התלמידים שלנו ויכולים לקבוע חד משמעית: הלימוד באונליין עדיף בהרבה!

קיבצנו עבורכם 18 סיבות למעבר ללימוד אנגלית באונליין. אתם מוזמנים לקרוא ולהיווכח שאפשר ורצוי גם אחרת! 


לימוד אנגלית לילדים שוברים את קירות הכיתה

18 סיבות ללמוד אנגלית באונליין ולא בפרונטלי:

 • מאז שעברנו מהלמידה הפרונטלית ללימוד באונליין, התלמידים שלנו לומדים יותר ויודעים יותר אנגלית! באונליין הלמידה ממוקדת, בלי הסחות דעת ובלי הפרעות שיש באופן קבוע בכל שיעור פרונטלי.

 • אבל לא באונליין. תלמיד בכיתה א'- ג' שהתחיל את יום הלימודים בשעה 08:00 וסיים את הצהרון בשעה 16:30 הוא תלמיד עייף ולא מרוכז. גם תלמידי כיתות ד' - ו' מתקשים להתרכז בסוף היום ללא ארוחה חמה ומנוחה בבית. כל מה שהילד צריך זה להגיע הביתה, להניח את התיק, להיכנס לחדר ולהתרענן וזה קורה רק בלמידה באונליין.

 • בחוג הפרונטלי חלק מהילדים מגיעים מהצהרון במטרה להישאר שעה נוספת בבית הספר. חלקם לא בשלים או לא מעוניינים להיות בחוג אנגלית. מאז שעברנו לאונליין אנו פוגשים תלמידים שבאים במטרה ברורה ללמוד אנגלית!

 • רק באונליין ניתן להשתלב בקבוצה המתאימה לילדך מתקדמים/מתחילים (בחוג הפרונטלי, כמו בכיתה, ילדים בכל הרמות לומדים יחד והתוצאות בהתאם).

 • מבחר הימים והשעות המרובות מעניקות גמישות רבה. הילד לא יצטרך לוותר על חוג כדורסל/ריקוד!

 • לא צריך לחבוש כובע של נהג/ת הסעות ולנסוע בפקקים ובגשם - זה חוסך זמן וכסף.

 • עד היום לימדנו 60 דקות בשיעור פרונטלי. כיום את 15 הדקות שחסכנו בנסיעות, אנו מעניקים לילדכם, כך שבכל חודש ילדכם לומד 5 שעות, בנוסף לאתר התרגול.

 • אתם רושמים את ילדכם לחוג או למורה פרטית ולרוב אין לכם שום מושג מה הוא למד ומה ניתן לעשות כדי לסייע לו להתקדם בלמידה. באונליין הכל השתנה. אתם ההורים מוזמנים לצפות בכל השיעורים שלנו, לשבת ליד ילדכם ולקחת חלק פעיל בשיחות עם ילדים מחו"ל. אחרי השיעור יהיה לכם זמן משפחה איכותי ונושא חשוב לדבר עליו. כך תוכלו לדעת מה ילדכם למד וגם לתרום ולהעשיר את ילדכם בידע האישי שלכם!

 • תלמידים שלמדו איתנו בשנים הקודמות ממשיכים ללמוד מהנקודה בה הם סיימו ובשנה הבאה הם עוברים לקבוצת המתקדמים. זה הוגן עבורם! כך הם לומדים אנגלית טוב יותר ומממשים את הפוטנציאל שלהם. הם לא ישולבו עם תלמידים ברמת לימוד שלא מתאימה להם, כפי שקורה כמעט בכל כיתת לימוד בארץ.

 • רק באונליין אנו יכולים להעביר תלמיד מקבוצת לימוד אחת לאחרת, בהתאם לרמת הלימוד המתאימה לו, גם במהלך השנה.

 • אני רואה מידית את קצב הלימוד וההתקדמות של כל תלמיד ויכולה להגיב בהתאם. בשיעור הפרונטלי יש תלמידים שיושבים בשורה האחרונה בכיתה ולא תמיד ניתן להגיע אליהם בזמן. באונליין כולם נמצאים לפניי במסך אחד. הלמידה הופכת יעילה יותר!

 • ילדכם יכתבו בלוג אישי, ישלחו גלויות וישוחחו עם ילדים מארה"ב, יבצעו איתם משימות משותפות וחידונים - וכל זה מתאפשר רק באונליין!

 • כשתלמיד כותב במחברת רק הוא רואה זאת. אם הוא שגה או כתב נכון, עליו להמתין עד שאתפנה ואגיע אליו. זה גוזל זמן מהשיעור ובנתיים הילדים מחכים בסבלנות לתורם או שלא.. רק באונליין כולם כותבים ורואים בשיתוף הכל ובו זמנית! זה מעשיר את תהליך הלמידה וחוסך זמן לימוד יקר!

 • יש יום הולדת בכיתה? ילדכם לא הופיע לשיעור? אין בעיה. תבואו מתי שתרצו כדי להשלים שיעור חסר - רק באונליין.

 • ילדנו נולדו לעולם טכנולוגי שונה מזה שאנו נולדנו אליו ועדיין הרגש והשמחה שבלימוד עוברים גם באונליין בצורה הטבעית להם, לא פחות טוב מהשיעור הפרונטלי. גם בשיעור באונליין אנו רוקדים, מבצעים משימות ברחבי הבית, שרים, מכירים זה את זו ובהחלט נהנים!

 • תתפלאו (או שלא) במרבית בתי הספר שבהם לימדנו בעבר, קיבלנו כיתות מלוכלכות בסוף היום, עם תקלות אינטרנט כדבר שבשגרה. לפתע צלצול פעמון מסיט את הריכוז, אב הבית נכנס לקחת דבר מה, תלמיד שאינו בשל ללמידה מפריע ולא מאפשר להעביר שיעור. רק באונליין יש תנאי למידה אופטימליים, שלווים ואיכותיים.

 • עם עובדות אי אפשר להתווכח! מאז תחילת מגפת הקורונה ועד היום, התלמידים שלנו הצביעו ברגליהם, הם נשארו בחוג באונליין וממשיכים ללמוד אתנו גם השנה! מספרם כעת הוא הגבוה ביותר מאז שפתחנו את החוג, לפני 27 שנים.