שיטת הלימוד של Happy English

שיטת הלימוד של Happy English


happy english


לאחר 25 שנות ניסיון בהם לימדנו אלפי ילדים במגוון מסגרות ולאחר שנה שלמה בה החוג שלנו מועבר באונליין למאות תלמידים ברחבי הארץ, אנו קובעים חד משמעית: הלימוד באונליין עדיף בהרבה!

 

18 סיבות ללמוד באונליין ולא בפרונטלי:

התלמידים שלנו לומדים יותר ויודעים יותר אנגלית בחוג באונליין הלמידה ממוקדת, בלי הסחות דעת ובלי הפרעות שיש באופן קבוע בכל שיעור פרונטלי.
אבל לא באונליין תלמיד בכיתה א'-ג' שהתחיל את היום בשעה 08:00 וסיים בצהרון בשעה 16:30 הוא תלמיד עייף ולא מרוכז. גם תלמידי ד' - ה' מתקשים להתרכז בסוף היום ללא ארוחה חמה ומנוחה בבית. זה לא קורה באונליין! כל מה שהילד צריך זה להגיע הביתה, להניח את התיק, להיכנס לחדר ולהתרענן וזה קורה רק באונליין.
בחוג הפרונטלי חלק מהילדים מגיעים מהצהרון במטרה להישאר שעה נוספת בבית הספר. חלקם לא בשלים או מעוניינים ללמוד בחוג אנגלית. רק באונליין מגיעים תלמידים במטרה ברורה ללמוד אנגלית!
רק באונליין ניתן להשתלב בקבוצה המתאימה לילדך מתקדמים/מתחילים (בחוג הפרונטלי, כמו בכיתה, ילדים בכל הרמות לומדים יחד).
מבחר הימים והשעות המרובות מעניקות גמישות רבה. הילד לא יצטרך לוותר על חוג כדורסל/ריקוד!
לא צריך לחבוש כובע של נהג/ת הסעות ולנסוע בפקקים - זה חוסך זמן וכסף.
עד היום לימדנו 60 דקות בשיעור פרונטלי. כיום את 15 הדקות שחסכנו בנסיעות, אנו מעניקים לילדכם במתנה, כל שיעור.
איך היה היום בחוג אנגלית ילדה מתוקה שלי? "כיף". את יכולה לפרט יותר? "כן, היה כיף". אתם רושמים את ילדכם לחוג ולרוב אין לכם שום מושג מה הוא למד ומה ניתן לעשות כדי לסייע לו להתקדם בלמידה. באונליין הכל השתנה. אתם ההורים מוזמנים לצפות בכל השיעורים שלנו, לשבת ליד ילדכם ולקחת חלק פעיל בשיחות עם ילדים מחו"ל. אחרי השיעור יהיה לכם זמן משפחה איכותי ונושא חשוב לדבר עליו. כך תוכלו לדעת מה ילדכם למד וגם לתרום ולהעשיר את ילדכם בידע האישי שלכם!
תלמידים שלמדו איתנו בשנים הקודמות ממשיכים ללמוד מהנקודה בה הם סיימו ובשנה הבאה הם עוברים לקבוצת המתקדמים. זה הוגן עבורם! כך הם לומדים אנגלית טוב יותר. הם לא ישולבו עוד עם תלמידים ברמת לימוד התחלתית, כפי שהיה עד כה בחוג הפרונטלי.
רק באונליין אנו יכולים להעביר תלמיד מקבוצת לימוד אחת לאחרת, בהתאם לרמת הלימוד המתאימה לו, גם באמצע השנה.
אני רואה מיידית את קצב הלימוד וההתקדמות של כל תלמיד ויכולה להגיב בהתאם. בשיעור הפרונטלי יש תלמידים שיושבים בשורה האחרונה בכיתה ולא תמיד ניתן להגיע אליהם בזמן. באונליין כולם נמצאים לפניי במסך אחד.
ילדכם יכתבו בלוג אישי, ישוחחו עם ילדים מ 90 מדינות ברחבי העולם, יבצעו איתם משימות משותפות וחידונים - וכל זה קורה רק באונליין!
כשתלמיד כותב במחברת רק הוא רואה זאת. אם הוא שגה או כתב נכון, עליו להמתין עד שאתפנה ואגיע אליו. זה גוזל זמן מהשיעור ובנתיים הילדים מחכים בסבלנות לתורם או שלא.. רק באונליין כולם כותבים ורואים בשיתוף הכל ובו זמנית! זה מעשיר את תהליך הלמידה וחוסך זמן לימוד יקר!
הילד מרגיש לא טוב ולא הלך לבית הספר? אין בעיה. תבואו מתי שתרצו כדי להשלים שיעור חסר - רק באונליין. רב תרבותיות מבורכת ילדכם יכירו ילדים מרחבי הארץ והעולם. יש לנו תלמידים ממטולה ועד באר שבע. אנו משוחחים עם תלמידים מאלסקה ועד ברזיל וזה קורה איך לא.. רק באונליין וזה בעיקר מרגש.
ילדכם נולדו לעולם טכנולוגי והרגש והשמחה שבלימוד עוברים גם באונליין בצורה הטבעית להם, לא פחות טוב מהשיעור הפרונטלי. גם בשיעור באונליין אנו רוקדים, מבצעים משימות ברחבי הבית, שרים, מכירים זה את זו ובהחלט נהנים!
תתפלאו (או שלא) במרבית בתי הספר שבהם אנו מלמדים, אנו מקבלים כיתות מלוכלכות בסוף היום, עם תקלות אינטרנט כדבר שבשגרה. לפתע צלצול פעמון מסיט את הריכוז, אב הבית נכנס לקחת דבר מה, תלמיד שאינו בשל ללמידה מפריע ולא מאפשר להעביר שיעור. רק באונליין יש תנאי למידה אופטימליים, שלווים ואיכותיים.
עם עובדות אי אפשר להתווכח! מאז הסגר הראשון ועד היום חלפה שנה שלמה. מספר התלמידים שנשארו בחוג וממשיכים ללמוד איתנו גם בשנה הבאה, הוא הגבוה ביותר אי פעם מאז שפתחנו את החוג, לפני 25 שנים.
Artvision | Truppo Platform