שיטת הלימוד של Happy English

הורים, אין לכם שום מושג מה קורה בחוג הפרונטלי

לאחר 25 שנים של הוראת אנגלית לאלפי תלמידים במסגרות מגוונות אנו יכולים לומר היום בבטחה: הלימוד באונליין עדיף בהרבה ויעיל פי כמה וכמה על הלימוד הפרונטלי. בשנה החולפת מאז הסגר הראשון עברנו ללמד באונליין - תחום שאנו פועלים בו 12 שנים כחלק מרכזי בחוג בשיחות שאנו עורכים עם תלמידים מחו"ל.

example

תוצאות הלימוד המקוון לא ניתנות להשוואה ללימוד הפרונטלי בחוגים בבתי הספר: זו הפעם הראשונה שתלמידנו בכל שכבות הגיל רכשו אוצר מילים רחב והחלו לדבר באנגלית, תלמידי כיתות א' מזהים אותיות, תלמידי ב' כותבים באנגלית, תלמידי ג' קוראים וכותבים ברמה של כיתה ד' ותלמידי ד'-ה' אזרחי העולם הגדול מתכתבים, מפטפטים ומשחקים עם חברים מחו"ל. אין עוד חוג העשרה באנגלית בארץ שמביא את העולם אליכם הביתה בצורה אותנטית ומלהיבה.


אנו מזמינים אתכם לעיין ב 18 הסיבות שקיבצנו עבורכם אצלנו באתר תחת הכותרת שיטת הלימוד. בבלוג הזה אעמוד על אחת מהן: האם יש לכם מושג מה קורה בחוג הפרונטלי? איך היה היום בחוג אנגלית ילדה מתוקה שלי? "כיף". את יכולה לפרט יותר? "כן, היה כיף". אתם רושמים את ילדכם לחוג ולרוב אין לכם שום מושג מה הוא למד ומה ניתן לעשות כדי לסייע לו להתקדם בלמידה. באונליין הכל השתנה. אתם ההורים מוזמנים לצפות בכל השיעורים שלנו, לשבת ליד ילדכם ולקחת חלק פעיל בשיחות עם ילדים מחו"ל. אחרי השיעור יהיה לכם זמן משפחה איכותי ונושא חשוב לדבר עליו. כך תוכלו לדעת מה ילדכם למד וגם לתרום ולהעשיר את ילדכם בידע האישי שלכם!


 

Artvision | Truppo Platform