בשנת 2017 זכינו להכרה בינ"ל מבלוג אמריקאי מוביל בתחום החינוך

הכרה בינלאומית: בשנת 2017 זכינו להכרה בינלאומית מבלוג אמריקאי ידוע ומוביל בתחום החינוך, אליו מנויים אלפי מורים מארה"ב ומרחבי העולם.
הבלוג שפרסם את השיעור שלנו כ"שיעור השבוע" קבע כי שיטת לימוד אנגלית לילדים שפיתחנו בנושא present simple עומדת בסטנדרטים של הארגון הבינ"ל לקידום הטכנולוגיה בחינוך  International Society for Technology in Education וכי שיטת הלימוד שלנו "יוצרת הזדמנות אותנטית ללמידת השפה האנגלית". 
השיעור שפיתחנו נערך בסגנון חדר בריחה וירטואלי בו התלמידים "מטיילים" ברחוב באירופה או בכל מדינה אחרת על פני הגלובוס. במהלך הטיול התלמידים מתבקשים לפתור משימות שונות שצצות מולם ברחוב. עליהם לפתוח מנעולים ולהשיב על שאלות שונות בנושא present simple שאותם שואלים תלמידים מארה"ב ומקנדה. שיעור זה הנו חלק משיטת לימוד אנגלית לילידם אונליין שפיתחנו במשך 27 שנים בלימוד אנגלית לאלפי תלמידים בעשרות בתי ספר בחולון ובתל אביב ובקייטנת האוניברסיטה של תל אביב. בסיס השיטה הנו שילוב של למידה לפי עולם המושגים הטכנולוגי של הילדים ועולם הערכים שבו הם חיים, יחד עם השפה האנגלית כשפה חיה. שילוב זה מסקרן את הילדים וגורם להם לאהוב ללמוד את השפה האנגלית.
לצפייה בפרסום השיעור שלנו בקרב המורים מרחבי העולם  לחצו כאן