הרשמה לחוג - מידע כללי

הורים יקרים !
בדף שלפניכם תמצאו פרטים על אופן ההרשמה וביצוע התשלום לחוג. נודה לכם אם תקראו בעיון את ההנחיות כדי להקל על תהליך הרישום.

 
למה להרשם לחוג ?


• החוג נערך בבית הספר, מיד בסיום הלימודים וחוסך ריצות אחה"צ.


• הילדים אוהבים את החוג ומגיעים בכיף ובהנאה לשיעורים.

 

• אנו מעניקים בסיס חשוב וטוב בקריאה, בכתיבה ובדיבור. תלמידים שמתחילים ללמוד אצלנו בכיתות הנמוכות ומתמידים בלימוד ובתרגול, מרגישים בטוחים ונינוחים בלימוד השפה, בכיתות הגבוהות.


• התלמידים שלנו אוהבים לעשות שיעורי בית !! באתר מיוחד שהקמנו עבור התלמידים, מרוכזים כל המשחקים והפעילויות שיש כדי להמשיך את הלימוד והתרגול בבית.

 

אנו שולחים לכם, ההורים, מידי חודש ניוזלטר ובו מידע על נושא הלימוד החודשי ומציעים מגוון פעילויות ומשחקים לתרגול דרך האתר. 


משך השיעור 60 דקות !

אין תשלום עבור דמי הרשמה וערכת לימוד !

אין תשלום עבור שיעורים שלא מתקיימים בתקופת החגים !

 

אופן ההרשמה:


בדף התשלום תמצאו שנתון ממוחשב. השנתון מחשב באופן מדויק כמה עליכם לשלם, לאחר שהוא החסיר מראש את ימי החופשות שבבית הספר . כל מה שנותר לכם לעשות הוא ללחוץ על דף התשלום שבתחתית העמוד ולפעול על פי ההנחיות שיש בדף.

 

כשתגיעו לדף התשלום, בחרו מתוך הרשימה, את שם בית הספר ואת היום שבו ילדכם לומד. לאחר מכן תעברו לשורה "בחר תאריך התחלה" בשורה זו עליכם לסמן בשנתון שיפתח לפניכם את התאריך המדויק שבו ילדכם הגיע לשיעור הראשון, כולל שיעור הניסיון שהנו שיעור בתשלום והמערכת בעצמה תחשב כמה עליכם לשלם לחוג, עד סוף השנה.

 

לדוגמה : אם ילדכם לומד בחוג בימי ראשון והתחיל ללמוד בתאריך 6/9/15 עליכם להקיש תאריך זה בשנתון ומיד תקבלו את סכום החיוב שיש, עד סוף שנת הלימודים, עבור כל ימי ראשון בלבד, בקיזוז כל ימי ראשון, שבהם לא מתקיימים שיעורים, עקב חופשות בבית הספר.

 

חשוב לציין ארבעה דברים :


1. התשלום עבור שעת לימוד הנו 63 ש"ח. התשלום משולם מראש לכל שנת הלימודים, עבור כל השיעורים שיש בפועל ללא חופשות וחגים. התשלום הנו חודשי ומחולק באופן שווה על פני כל חודשי הלימוד ונא בין 220 ש"ח לערך, לחודש. (כמובן שילד שיוצא מהחוג מקבל את כספו חזרה, בכפוף לתנאים שמופיעים בדף התשלום).

 

בנוסף, תוכלו להיכנס ללשונית שבתחתית העמוד ולראות את רשימת התאריכים שבהם מתקיימים השיעורים בכל השנה, דרך הלשונית: "לוח שיעורים לכל השנה".

 

2. לאחר שמילאתם את פרטיכם, תועברו למסך תשלום מאובטח (לתשלום בכל סוגי כרטיסי האשראי, למעט אמריקן אקספרס ודיינרס שלא ניתן לשלם באמצעותם) מיד עם ביצוע התשלום, תשלח אליכם חשבונית ביום העסקים הנוכחי, לכתובת הדוא"ל שתמלאו.

 

3. הורים שרוצים לשלם בשיקים, צריכים גם הם להגיע לדף התשלום כדי לחשב בשנתון כמה עליהם לשלם, ולאחר שהסכום יופיע, יש למלא את פרטיכם בעמודה "הרשמה למשלמים בשיקים" ואחרי מילוי הפרטים, להביא לכיתה את השיקים לכל השנה, לפי אופן חלוקה זהה לזה, של מי שמשלם בכרטיס אשראי - את השיקים יש לרשום לפקודת גלי לב ארי, לתאריכים 1-12 לכל חודש.

 

4. תשלום במזומן אינו אפשרי (למעט תשלום מראש של כל הסכום השנתי עבור כל החוג, בתיאום איתנו - אין הנחה עבור תשלום מזומן לכל החוג).

 לידיעתכם: אתר האינטרנט שלנו מאובטח בפרוטוקול SSL המידע שתמסרו לנו מאובטח בפרוטוקול מוצפן אשר אינו מאפשר לגולשים אחרים לצפות בפרטים שאתם מעבירים אלינו ומספר כרטיס האשראי אינו מועבר לגורמים אחרים מלבד חברות האשראי.


לתמיכה ושאלות פנו ל - שי 8878780 052 .


 

נבנה על ידי "חוג" אתר החוגים