חנות המשחקים - מידע כללי

קטלוג המשחקים
במהלך 16 השנים שבהם אני מלמדת אנגלית, חיפשתי תמיד אמצעים מעניינים ומסקרנים כדי לגרום לתלמידיי ללמוד ולהשתמש בשפה האנגלית.

מהכרותי את הילדים ואת הליך התפתחותם הטבעי, למדתי שהליך למידה באמצעות משחק, בעל מבנה מוגדר של חוקים ברורים, מגביר אצלם את הסקרנות הטבעית ללמוד ולנצח. משחקי חברה ובעיקר משחקי קלפים, כגון משחקי זיכרון ומשחקי רביעיות, ממש מדברים לליבם של הילדים ומעודדים אותם להתרכז וללמוד אנגלית.

במהלך השנים בחנתי עשרות משחקים שהגיעו לידיי ואספתי מתוכם את המשחקים שזכו להתלהבות הרבה ביותר בקרב הילדים.

המשחקים שתמצאו בחנות מתאימים לתלמידים שלומדים כעת בחוגים שלנו ורוצים לשפר את ידיעותיהם ולהתאמן בבית וכמובן שהם מתאימים לכל ילד (גם אם אינו לומד כרגע אצלנו) ככלי יעיל לשיפור הקריאה או אוצר המילים שלו. משחק הינו דרך נפלאה ללמוד בלי "להרגיש" שאתה לומד. המשחקים ניתנים גם כקניה בתור מתנה לחבר או חברה ואני בטוחה שהם ישמחו לקבלו !

אתם יכולים תמיד להתייעץ איתי בנוגע למשחק המתאים ביותר עבור ילדכם בדוא"ל שלי: gali.levari@gmail.com   או בטלפון שלי: 052-8722590.


איך רוכשים משחק ?

כשתלחצו על שם המשחק באדום, תגיעו לאתר האינטרנט של חברת המשחקים ותוכלו לקרוא פרטים נוספים על המשחק ולראות תמונה שלו. עליכם לסמן V ליד המשחקים שאתם רוצים לרכוש ולאחר מכן, בעמוד הרכישה סמנו כמה משחקים אתם רוכשים מכל חברה.: חברת צ'טריקס - משחקים למתחילים, או חברת זיגזג - משחקים למתקדמים. אנחנו נדע איזה סוג משחק בחרתם מכל חברה, על פי מה שסימנתם בעמוד זה.

 

את המשחקים ניתן לקבל בבתי הספר שבהם אנו מלמדים, בשעות בהן מתקיים החוג. המשחק יגיע לכיתה כשבוע לאחר הזמנתו ולאחר ביצוע התשלום. תלמידים שלומדים בחוגים שלנו, יקבלו את המשחקים בשעות החוג שלהם.

 

באם אינכם לומדים אצלנו, המשחק יחכה לכם בשעות פעילות החוג בבית ספרכם (מידע על שעות פעילות החוג תמצאו כאן).1. משחק רביעיות למתחילים - חברת צ'טריקס:  40 ₪ למשחק.
זהו משחק מצוין ומומלץ שמתאים לכיתות ב'-ג' וגם לתלמידי כיתה א' היודעים לקרוא בעברית. היתרון הגדול של המשחק הוא שהמילה כתובה גם בעברית, מה שמאפשר לילד להתחיל לדבר באנגלית, גם אם הוא אינו יודע את המילה. בכל קופסת משחק יש 60-80 מילים, שמחולקות ע"פ נושאים כגון: מזג האוויר, תחבורה, צבעים, מקצועות ועוד. מאגר המילים שנבחר לכל משחק כולל את 320 המילים החשובות והשימושיות ביותר בשפה.


2. משחקי רביעיות למתקדמים - חברת זיג-זג: 30 ₪ למשחק
כל המשחקים הבאים מומלצים לתלמידים שיודעים לקרוא אנגלית, החל מכיתה ד'.


לאחר שסימנתם את המשחקים שברצונכם להזמין, בבקשה מלאו את הפרטים הבאים:

 

שם הילד
שם ההורה
טלפון הורה
בית ספר בו אתם לומדים
באיזה יום אתם לומדים ? נא רישמו יום ושעה


אתם תועברו כעת לדף תשלום מאובטח. בבקשה ביחרו, ע"פ מה שסימנתם לעיל, את כמות המשחקים שאתם מזמינים לפי שם החברה שיצרה את המשחק.

תהנו !
נבנה על ידי "חוג" אתר החוגים